Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez egy barát, vagy egy vödör...

Ez egy barát, vagy egy vödör sz*r?

Figyelt kérdés

Ingatlan vásárlás után az ügyvéd volt megbízva azzal, hogy járjon el a nevemben azzal kapcsolatban, hogy a NAV felé bemutassa azt, hogy a régi lakásom árából vettem egy másikat olcsóbbért mint a régi lakásomért kapott vételár, így nekem nagyon kevés pénzt kellett volna adóznom. Ez elmaradt, ezért a NAV inkasszót vetett ki az egyik számlámra! Ma voltam bent és mondták, hogy nekem kell ezeket az adatokat utólag pótolni, akkor eltörlik a tartozást! Na most ezt elmeséltem annak a barátomnak és nem együtt érzett velem, hanem gyakorlatilag tetszett neki a helyzet, szinte örült is neki! Neki tetszik az ilyen dolog, főleg az adóztatások tetszenek neki, mivel olyan helyen dolgozik, ahol adókat szoktak kivetni, és ő élvezi kifejezetten a behajtását ezeknek!



Na most kérdezem, ez barát vagy egy vödör szar?


jan. 17. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
A második
jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Ha valamin nagyon megdöbbenek vagy nagyon ideges vagyok, én is elnevetem magam. Mndenkiből másképp jnne ki az érzések.
jan. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
-1 ember az életedből. Egy gonddal kevesebb.
jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

"olyan helyen dolgozik, ahol adókat szoktak kivetni, és ő élvezi kifejezetten a behajtását ezeknek"

Te egy ilyen embertől mit vártál, de komolyan?

jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Barátokból lesznek a legjobb ellenségek!

Azt hiszem pont most megy egy ilyen sorozat! ;)

jan. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vödör 💩.
jan. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Nekem a legjobb barátom mondott olya, ami fájt, de mégis barátok maradtunk. Egyszer bepisiltem 8 évesen és elmeséltem neki kamasz koromban, mert addig úgy éreztem, ez ciki, ettől kevesebb vagyok és kamaszként éreztem, hogy elmesélem neki és attól jobb lesz. Hát belémrúgott egyet. Azt mondta béna voltam. Akkor úgy éreztem ahogy most te, de rá kellett jönnöm, a barátság nem azon alapul, hogy folyton vígasztaljuk a másikat, hanem az őszinteségen.
jan. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Mi ez a privát????????????


"Meg kellett volna kötöznöd a barátodat, és addig talpcsikizni míg be nem pisil.'

jan. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Vigyázzatok vagy a kérdező vagy valamelyik kommentelő egy beteg állat. Küldözgeti a perverz privátokat a lábfétisről meg a csikizésről.
jan. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szarban van az ország!
jan. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!