Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barat elhanyagolasa...

Legjobb barat elhanyagolasa szerelem miatt?

Figyelt kérdés

Amikor nagyjából 18 évesek voltatok és lett barátotok párotok akkor az akkori legjobb barátnőtökkel hogyan változott a barátságotok?

Ugyanúgy a legjobb barátnőtökkel is ugyanugy tartották a kapcsolatot vagy hatterben szorult?

Volt konfliktus hogy a barataitokat elhanyagoltatok a parotok miatt?

Hogyan oldottatok meg h ugyanugy legyen ido a legjobb baratnore?



márc. 9. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Teljesen normális, hogy ritkulnak a találkozások, átminősülnek.

Párosan találkozunk. Névnapokra, születésnapokra, bulikra attól fogva a párunkkal mentünk.

Ahogy jöttek a gyerekek, változott minden körülöttünk, bennünk is, még ritkábbak, de örömteliek voltak a találkozásaink.

Most már évi egy-két "rendes konferenciákat" rendezünk.

Vagyis összejövünk a törzshelyünkön. De 1-2 évenként közös nyaralást szervezünk, vagy turista utat, férjek nélkül.

márc. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában mindig ez van.
márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem változott semmi.
márc. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az egyik “barátnőm” rendszeresen hanyagolt ha párkapcsolata lett. Az elsőnél konkrétan képes volt velem egy időre megszakítani a barátságát is. A második kapcsolata szörnyű volt akkor persze volt ideje rám, a harmadik kapcsolatánál szintén másodhegedűs voltam.. Nekem 17 évesen lett először párkapcsolatom, akkor sok feszültséget okozott, mivel egyik barátnőm sem támogatta a kapcsolatot.. utólag teljesen jogosan nem bírták az exem. És valamilyen szinten igen, én is hanyagoltam őket, de én ezt nem éreztem olyan markánsnak. A hétvégéimet töltöttem a barátommal, hétköznap a barátnőkkel. Mostanra már alig vannak szoros barátnőim, sőt nincsenek is pláne a közelben, mindenki ment amerre jónak gondolta. Szóval így nem nehéz jelenleg. Páromnak rengeteg barátja volt és miután összejöttünk extrán háttérbe szorultak, egyszerűen neki is a kapcsolat lett az elsődleges. Most már inkább a munkahelyen vannak új kapcsolatai.
márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az az ember,aki mély,több éves barátságot egyoldalúan kihűt és esetleg elenged a párja miatt,az megvetendő.

Egy munkatársam mondta,hogy a pár jön és megy,ma nem tartósak a társkapcsotok nagy részben.De egy igaz barát, az nagy kincs,már ha igazi és mély barátság.Ma ezekből is hiány van.

Felületes haverkodás...

A legtöbb ember,akinek bekúszik az életébe a farok,vagy a punci,hajlamos arra,hogy mást ne vegyen észre. Illetve ha már késő,akkor venne észre mást...

márc. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Semmilyen kapcsolatért nem mondanék le a barátaimról. Mindig szem előtt kell tartani, hogy ők akkor is a legjobb barátaim lesznek, amikor az éppen aktuális nagy szerelemnek már a nevére sem fogok emlékezni.
márc. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem is kell lemondani róluk, viszont akarva akaratlanul háttérbe szorulnak az esetek nagy részében. És szerintem ez teljesen jogos és normális. Én pár napja hallottam valahol, sajnos nem emlékszem már rá, hogy hol.. Hogy a pároddal fogod leélni az egész életed ( jobb esetben, már aki tényleg úgy keres magának párt) 20- 30 éves korosztály elsősorban. És ő lesz ott veled mindig így természetesen, ő lesz az első neked, mint a családod része és a barátok csak másodlagosak. Már csak abból is kiindulva, hogy a barátoknak is lesz párja akikkel családot alapít és nekik is ők fognak előtérbe kerülni. Szerintem ez így természetes. Fiatalabb korosztályban, meg esetleg olyanoknak akik nem hosszútávra keresnek párt, ők szoktak így gondolkozni, hogy a barátok mindenek felett, de szerintem ez egyáltalán nem a többség. A saját helyzetemből és a körülöttem levő emberek életéből is kiindulva én azt látom elől a párkapcsolat- család ( ami lényegében egy idő után egy és ugyanaz ) utána a barátok.
márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, nem egy barátságom ment már tönkre azért, mert nekik barátjuk lett, és az elsők közt voltam, akit hanyagolni kezdtek. Utána egy darabig még próbáltam menteni a dolgot, de az nem ér semmit, ha a másiknak már eleve nem fontos a barátság. Pedig mindegyik 5+ éves volt, szóval bántott a dolog.

Olyan is volt, aki szinte levegőnek nézett, amikor párkapcsolatban volt, de amint abban gáz volt, rögtön megtalált, hogy panaszkodhasson nekem egy kicsit.


Én megértem, hogy fontos egy párkapcsolat, de azért a barátok is azok, szerintem legalábbis.

márc. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Annyiban egyetértek azokkal,akik a párkapcsolatot helyezik első helyre.Okés,de ha valaki letojja a barátját a párja miatt,akkor se keresse később, ha szerelmi csalódás,vagy szakítás miatt akar lelki vigaszt,vagy panaszkodni akar.

Mert velem ezt tette a barátom,míg le nem állítottam.


#5

márc. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!