Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek is előfordult,hogy...

Veletek is előfordult,hogy hiànyzott olyan baràt akivel csúnyàn ért véget a kapcsolat?

Figyelt kérdés
És nagyon megalàzó dolgokat mondott a vita hevében.Néha hiànyzik,néha belém hasít a düh és az igazsàgtalansàg érzése.Néha békésen érzem magam.Vàltakozó érzések.Kezdetben szinte lelkileg megrendítőnek éreztem az egészet.
márc. 12. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van ilyen, és nekem is hiányzik. Abszurdnak hangzik, ugyanakkor normális. Csalódtunk benne, az irányába fektetett elvárásainkban.

Én úgy kezeltem, mintha meghalt volna. Eltemettem magamban, letöröltem, tiltottam mindenhol, úgy könnyebb. Szerencsére nem találkozunk, nem egy helyen mozgunk.

De tudom, ha engedném, hogy keressen, ellágyulnék, majd ugyanazokat a hibákat követné el.

márc. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen. Es akarhany ev utan osszetalalkoztunk vagy felkerestek es kibekultunk, ujra ugyanaz a ronda tulajdonsag ujra kiutkozott, konfliktust okozott, es ujra en szakitottam meg a baratsagot. Szep emlekek jo, ha meg tudnak maradni, tok jo kozos emlekek voltak. De ha jellemhiba, zavaro tulajdonsag miatt volt gond egyszer, az nem tunik el nyomtalanul, mert igazabol azt a baratot nem tudom szeretni. Csak addig tudtam, amig nem ismertem meg jol.

Rovidtavon azert jo dolog a kibekules.

márc. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, néha még mindig hiányzik egy régi barátom. Sokáig nagyon erőteljes és vegyes érzéseim voltak vele kapcsolatban. Hónapok, évek alatt azért csillapodtak és fakultak ezek, de nem tűntek el teljesen.
márc. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!