Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem válaszol messengeren...

Miért nem válaszol messengeren,élőben meg ő jön oda? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Van egy kutyás lány.Én is az vagyok.


Sűrűn össze futunk a közeli parkban,meg az utcán is, általában ő jön oda hozzánk. Parkban is ha pont össze futunk mikor mindketten akkor értünk ki akkor reggel együtt sétálunk a kutyák meg játszanak.


Tök jól elbeszélgetünk.


Fb-on is ismerösök lettünk.


Múltkor ráírtam,mert sétát szerveztem,hogy van e kedvük csatlakozni. Aztán beszélgettünk,kérdezett is dolgokat. Majd megírom a választ és nem reagál rá. De másnap találkoztunk ugyan úgy ő jött oda hozzánk.


Azóta írtam neki mégegyszer akkor is beszéltünk,kérdez,megint válaszolok erre semmi.Szóval rohadtul leszarja.


Én szívesen barátkoznék egyébként,de eléggé fura,hogy élőben közvetlen,ő jön oda sokszor. Múltkor is mikor abszolút nem reagált gondoltam akkor nem igazán akar barátkozni,így megláttam őket és kiakartam kerülni direkt.Ő akkor nem vett észre. De persze aztán messziről már kiabált,hogy várjam meg,elengedte a kutyáját aki oda szaladt.


Persze elhatároztam,hogy nem fogok neki többet írni.


De ennek mi lehet az oka?


márc. 13. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem is nagyon hasznalja ezeket
márc. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Te figyelj, arról tudsz, hogy Facebook kb 12 éve van?

És előtte is képesek voltak az emberek életben maradni és egymással kommunikálni is?

Sőt mondok olyat, hogy beszarsz: ma is képesek lennének rá!

márc. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az rendben van, de akkor ha már kerdez vmit akkor várja már meg a választ is.Vagy ne kérdezzen
márc. 13. 22:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hat engedd el es ennyi.
márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert gondolom a kutyázás az, ami neki kényelmes távolság, közelebbit nem annyira akar.
márc. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Darius- ***** válasza:
17%

Van jobb dolga. Nem ér rá mindenki csevereszni.

Tudod mi ő? Nem függő. Tehát nem fog odaülni a gép elé órákig akár osztani a semmit. Ritkítsd és majd megy.

márc. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Utálok a Messengeren pötyögni (főleg telefonról) Ha valaki beszélgetni akar velem, telefonáljon vagy találkozzunk. A Messenger nekem kb. sms szint, nem tartalmas információátadás színtere (és rettentő időrabló: beírni pár sort, aztán várni a választ, aztán megint pötyögni stb). Lehet, hogy ő is így van vele.
márc. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
12%
Hogy te komolyan miken nem tudsz hisztizni...😂
márc. 14. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!