Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért tőlem kér megerősítést...

Miért tőlem kér megerősítést az ellenkező nemű barátom?

Figyelt kérdés
Eljárunk minden felé együtt, legutóbb vásárolni mentünk és tőlem kérdezte meg hogy na így felöltözve jól nézek ki, tetszem? Persze mindig megmondom neki a véleményemet, de mint barát, tőlem nem fogja azt hallani hogy hú de vadító vagy. Lehet azért mert őszintén megmondom neki mindig, és mondja is hogy tudja hogy nem azért dícsérem mert meg akarom fektetni. Szoval ez miért lehet? Bizalom végett?
márc. 19. 06:51
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
97%

Inkább önbizalom végett.


Az övé valamiért hiányos, te meg ottvagy egopolírnak, alkalomadtán.

márc. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

Hetero embereknél "barát"

Amikor totál hülyének vagy nézve.

márc. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Egotuning.
márc. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Az azonos nemű barátok közül is van, aki ezt csinálja. Nem kell többet mögé képzelni, mikor el is mondja. Na ezért nem kell így barátkozni, mert egy egyszerű dolgot nem tudtnak az ellenkező nemű barátok kezelni...
márc. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Őszinte vagy vele, ezt értékelném én is.
márc. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze ő is meg szokott dícsérni hogy hú de jól nézek ki, de én nem kérdezem tőle soha. Sőt volt hogy az is kijött a száján hogy nagyon szexi vagyok. Jól esett de ennyi!
márc. 19. 08:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert neki is jólesne néha egy ilyen spontán dicséret. Ennyi...
márc. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Lehet pont azért tőled kér véleményt, mert te nem fogod azt mondani, hogy vadító. Sokat számíthat, hogy te nem a csajt látod benne.
márc. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Ez nem ördögtől való. Nekem férfiként 3 ilyan totál friendzone-os nőbarátom is van. Egyikük ún fogadott húgom, mindig bátyusnak hív, pedig nem vagyunk rokonok.


Amikor szingli voltam, akkor ezek a nőbarátok sok dologban jók voltak, mert velük más beszélgetni, mint egy fiúbaráttal egy sör mellett elbüfögve szidni a phuntzee-kat. És én ugyanilyen partner tudtam és tudok lenni nekik, ezeknek a hölgyeknek, amikor pl a "Hugica" is csalódott pasikban, elmondta és én férfi szemszögből toltam a kulisszatitkokat, ahogy ők meg nekem a női kulisszatitkokat. Amennyiben nincs konkrét kémia, simán létezik és nagyon tartalmas is tud lenni egy férfi-nő barátság.

És még úgy is, hogy ma már van kapcsolatom és mindhárom hölgy férjezett is, és egy kellemes nagy baráti kör lett az egészből, de az a bizalom tőlem irántuk és tőlük irántam ugyanúgy megmaradt és mindig számíthatunk egymásra.


(És bizony öltözködésben is adtunk oda-vissza tippeket, parfümválasztásban is, de az élet igazán komoly dolgaiban is. Jó egy ellenkezőnemű barát, hitelesen képviseli a másik oldalt.)

márc. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Bízik benned, biztonságot adsz neki.
márc. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!