Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem értem miért ilyen. Vagy...

Nem értem miért ilyen. Vagy hogy mi játszódik ilyenkor le a fejében. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Van egy barátnőm A. akinek van egy barátja E. aki.. hogy is mondjam.. kicsit érdekes..

Azt "állítja" hogy ő és A. igen jó barátok.. de igazából nem is foglalkozik vele.. sőt.. elég régóta kerüli.. ( én legalább is ezt látom.)

Pl: sokszor csak hónapokkal később ír csak vissza neki..vagy vissza se ír.. ( pedig szinte állandóan a facebook-on lóg ) vagy ha megígér neki valamit akkor az csak szép szó, semmi több.

Múltkor el akarta vinni ebédelni A.-t.. aztán azon a napon kb 7 percel a találka előtt visszamondta. Nagyon mérges voltam rá, mert ha esetleg E. tudja hogy nem fog rá érni, akkor ne ígérgessen semmit .. :S

Aztán volt egy időszak, mikor A. nem foglakozott vele és nekem írogatott E. hogy miért van az hogy vele senki nem törődik.. ?! Aztán megpróbáltam neki elmagyarázni, hogy azért mert ő sem törődik már senkivel.. egyszerűen nem tud kiszakadni a saját kis világából..Ő pedig egyetértően helyeselt. ( olyan mérges lettem rá, hogy azt se tudtam fiú vagyok e vagy lány.. )

aztán később beszéltem mindkettejükkel de azóta sem lett jobb a helyzet :SS

Nektek mi a véleményetek erről ? :/


2013. máj. 28. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:
ez egy kétismeretlenes egyenlet ... megoldóképletet neki!
2013. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!