Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnék könnyen beilleszke...

Hogy tudnék könnyen beilleszkedni az új osztályomba?

Figyelt kérdés

szóval az van h most mentem gimibe és ez az első hetem mint mindenkinek már sztem elkezdődött na mind1

és az van h a régi osztályomból mind másik osztályba kerültek csak én nem kerültem be abba és az új osztály meg már mind ismerik ágymást így innen onnan és velem nem nagyon akarnak mintha én ott se lennék nekik már meg van a saját témájuk meg minden és nem tudom mit tegyek félek h 4 évig nem lesznek barátaim :(



2013. szept. 4. 19:02
 1/4 A kérdező kommentje:
ha lehet inkább priviben köszi :)
2013. szept. 4. 19:05
 2/4 anonim válasza:

En is igy voltam es az ido segitett.

Lesznek barataid ne aggodj

Add magadat ne legyel visszahuzodo

2013. szept. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom. Majd megoldódik. Ha gondolod írj privátot, szívesen segítek és megosztom az esetleges tapasztalataimat.
2013. szept. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd az idő megoldja. A lényeg, hogy ne akarj másnak látszani a többiek előtt. Ez hülyeség, hogy nem lesznek barátaid 4 évig. Szerintem ezzel a problémával amúgy is meggyűlik mindenkinek a baja pláne ha nehezen ismerkedik az illető. Szerintem elsőnek szúrd ki az értelmeseket, a nokedliket meg sz*rd le. Sok sikert és fel a fejjel! :-)
2013. szept. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!