Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van még valaki ilyen helyzetbe...

Van még valaki ilyen helyzetben, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Olyan hülyén érzem magam. Olyan mintha nem jó baráti körben lennék, nem azért mert nem jófejek a barátaim( az a kevés ami van is eggyáltalán), hanem azért mert kemény rockot, metált hallgatok, meg ilyeneket, a barátaim nem igazán, inkább rap meg ilyen könnyebb műfajok. Én is teljesen normálisan öltözködök meg minden, de vágyok egy olyan baráti körre akikkel mondjuk elmegyünk közösen metált hallgatunk, egymásba karolva szökdösünk és üvöltözünk miközben üvölt a metál... meg ilyenek. A saját barátaimmal is járunk ki...de mégse olyan nem rocker helyekre, hanem csak ilyen normálisabb helyekre.

Próbálok megismerkedni rockerekkel, és már elmondtam nekik, hogy szeretnék hozzuk tartozni, dehát őket is megértem...átlagosan öltözködök nincs hosszú hajam(mondjuk ettől én még koncerten ugyanúgy rázom a fejem :D)...csak a zene ami hozzuk köt. Most egy ilyen rocker csávó elhivott a koncertjükre(kisvárosban élünk, ők pedig egy kezdő banda, fiatalokból) el is megyek, de már előre látom, az lesz, hogy lenyomják a koncertet egyet bulizunk, aztán ők lelépnek valamerre, beülnek vmi jó rocker helyre amit talán mégcsak nemis ismerek én meg mehetek haza -.-... Hurrá!

Hogy értessem meg velük, hogy nem csak köszönő viszonyban akarok lenni a rockerekkel, hanem a baráti körük egy tagja akarok lenni, akinek szólnak, ha este kiruccannak egyet iszogatni vagy dumálni vagy akármi. Belül énis, ugyanolyan szakállas hosszú hajú metálarc vagyok...sajnos külsőre hála a családnak ilyen átlagos kölyök maradtam.

...mintha nem a saját életemet élném..vagy nemtudom...de valami ilyesmi...ha most meg nekifogok, megnövelem a hajam és elkezdek tiszta metálos pólókba járni, akkor megmondják, hogy mivan megbolondultam?(mert ugye eddig sose volt ilyen)

Remélem értettétek mit akarok mondani!

Előre is kösz az értelmes válaszokat!



2013. nov. 17. 19:20
1 2
 11/13 Nayal ***** válasza:
Mondom a közeledben :) A megyében. Nálunk a megyeszékhelyen (Békéscsaba) van egy Sarock nevű, iszonyat jó zúzdákat csinálnak a Magyar bandák, de tavaly pl volt már ott Kalapács is! A Scarecrow-ot tudom ajánlani mint feltörekvő metálbanda :) Nézz szét a megyében, neten ismerkedj olyan rockerekkel akik a megyédben laknak és kérdezd meg, hogy Ők hova járnak. Én netre beírtam, hogy Békéscsaba rock kocsma: Bumm! Első találat :D Bár akkor még Falka volt a neve.
2013. nov. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Nayal ***** válasza:
Orosházán is van pl de annak nincs honlapja, orosházi haveroktóll tudtam meg, hogy az rockkocsma. Ezért mondom, hogy ismerkedj neten :)
2013. nov. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ez okés is volna, csak az a baj, hogy én Romániában élek, Erdélyben, mondjuk annyiban nem gond, hogy azért még itt Hargita megyében sok a magyar :) Jóval több, mint román...még...sajnos.
2013. nov. 25. 00:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!