Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azért barátkozik most vele,...

Azért barátkozik most vele, hogy közelebb kerülhessen hozzám? Esetleg azt akarja megtudni, hogy van-e köztünk valami? Részletek lent. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Két 40-es évei elején járó férfiről van szó, kollégák (főnök-beosztott), teljesen semleges a viszonyuk.


A fiatalabbik olyan nekem, mintha a testvérem lenne, az idősebbik pedig nagyon kedves, de visszahúzódó, szimpatikus pasi, találkoztunk már párszor.


A fiatalabbik kicsit kiborult pár napja. Felhívott telefonon, hogy kész van teljesen, találkozzunk valamikor.

Felhívtam az idősebbiket, hogy a srác kész van, lehet, hogy kicsit szétszórt lesz, de össze fogja magát kapni hamar, ne cseszegesse, ha lehet.


Az idősebbik odament hozzá, hogy mondta neki, hogy menjen haza pihenni, majd ledolgozza, amikor akarja.


Másnap bement a srác dolgozni és megint hazaküldte azzal, hogy addig ne is lássa, amíg nem találkozott velem.

Találkoztunk, megnyugodott...


Ma hivatalos helyre kellett mennie a srácnak, ahova elkísértem, mert nem bírja az ilyesmit. Később kezdte a munkát.

Amikor beért, az idősebbik behívta az irodájába egy beszélgetésre.


- Nincs semmi baj, majd ledolgozod amikor akarod, az a lényeg, hogy rendben legyél.

Ha bármiben tudok segíteni, csak szólj.

- Köszi, mindenképpen.

(és akkor jött a meglepetés)

- Annyira jó érzés Andi barátjának lenni, kevés olyan értékes ember van, mint ő. Ha ő kéri, bármit megteszek érted.

Ezt az idősebbik mondta, úgy, hogy szinte alig ismer...

Erre a fiatalabbik nem tudott mit mondani, csak bólogatott.

Írt egy üzenetet, hogy behívta magához és nagy vonalakban elmondta, hogy 10 percen keresztül engem fényezett.


Pár perc múlva felhívott az idősebbik és megköszönte, amit a srácért teszek.

Mondtam neki, hogy ez teljesen természetes, 5 éves korunk óta ismerjük egymást, együtt nőttünk fel és az ember a családjáért mindent megtesz.

Elmondtam neki, hogy elviszem a srácot egy teljes memóriatörlésre hamarosan, megeshet, hogy még hétfőn is másnapos lesz.

Erre azt mondta, hogy nagyon szeretné váratlan vendégként "elrontani" a hangulatot. Megegyeztünk, hogy "elronthatja" bármikor.


Ez délután 3 körül volt, azóta kb fél óránként megemlít a srácnak. (ő meg leadja a drótot :D )

Az előbb azt mondta neki, hogy meg kéne lepjenek azzal, hogy megjelennek az ajtómban és marha nagy fel kéne forgatni az életem. Ezt kicsit gyerekesnek tartom, de azért jót tesz az egomnak.


Nekem tetszik az idősebbik, viszont nem vagyok benne biztos, hogy nem hozom ezzel kellemetlen helyzetbe a fiatalabbikat.


Ha összejövünk, akkor lehet, hogy ezzel változna a főnök beosztott viszony, ha esetleg később szakítunk akkor pedig nem szeretném, ha erre rámenne a srác munkahelye.


2014. aug. 7. 19:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!