Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek hogy esne, ha az egyik...

Nektek hogy esne, ha az egyik legjobb barátotok/barátnőtök ezer más dolgot csinálna fb-on, miközben nektek napok óta nem válaszolna?

Figyelt kérdés
2 hónappal ezelőtt ment ki Németországba tanulni, eleinte nagyon nehezen viselte, akkor írt 0-24-ben, hogy milyen magányos, szenved, stb. Az utóbbi hetekben viszont már nem először tapasztalom, hogy b*szik egyszerűen visszaírni. Látom, hogy ezt meg azt likeol, képeket tölt fel, kommentel, és mindeközben meg sem nézi az üzenetemet. Holott ő mondta még hónapokkal ezelőtt egy másik ismerősünkkel kapcsolatban, hogy ezt ő h utálja és milyen idegesítő. Aztán meg mindig csak jön a kifogásokkal, hogy sok a tanulnivaló, meg csak éppen felnézett, stb. Persze, napokon keresztül. Szerintetek csináljam én is ezt? Direkt ne nézzem meg, ha ír, és hátha rájön?
2015. szept. 29. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ember már csak ilyen: “Andere Städtchen, andere Mädchen”
2015. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen, ez nagyon rosszul esne Nekem is. Volt márhasonló élményem. Engem bosszantott a dolog eleinte.Irogattam , és nem jött válasz. Nálam az történt, hogy elvesztettem az érdeklődésemet iránta, sőt, le is vettem az ismeröseim közül.
2015. szept. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rosszul persze.Én számon kérném.

Ez a "tükör módszer" nem jó,mert a saját hibáját nem látja az ember ellenben ha te ezt megteszed,tuti te jössz ki szarul :D


Én nem ilyen szituban,de másban csináltam "tükör módszert" ugyan azt a viselkedést csináltam.Mondanom sem kell,hogy mindig én jöttem ki belőle szarul,hiába mondtam,hogy de te is ezt csináltad az nem zavart? és stb. Akkor is.


Én szépen megfogalmaznék neki egy jó hosszú szöveget és leírnám neki!! Ne várd mikor fog válaszolni.Adj neki időt gondolkozzon el az írásodon.

Tuti reagál majd rá.

2015. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!