Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Havernak nevezhető egy olyan...

Havernak nevezhető egy olyan ember, aki rendszeresen nem képes visszaírni facebookon?

Figyelt kérdés
Elmondása szerint olyankor nincs kedve visszaírni, beszélgetni, persze mindenki másnak visszaír csak nekem nem. 2-3 naponta írok rá, általában várnom kell jó sokat hogy visszaírjon, van hogy egy nap egyáltalán nem ír már vissza, pedig néhányszor feljön. Mennyire a haverom aki ezt csinálja?
2015. okt. 27. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, haver.

Ha közelebbi, szorosban kapcsolat lenne, akkor barátok lennétek.

De pont azért haver, mert ilyen lazább.

Én sem szeretek folyton írogatni.

2015. okt. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Felfújod! Kicsit nem ártana a másik szemszögéből is nézni.

Attól, hogy elérhetőnek látod, még egyáltalán nem bizt6os, hogy csetel. Nálam is ez van, hogy gyakran be vagyok jelentkezve, de attól még nem irkálok senkinek. Van aki nem annyira szereti az írásos kontaktot, jobb volna arra figyelned, hogy személyesen milyen veled.

Egyébként részben megértelek, mert nekem van egy srác, aki nagyon fontos, de facebookon sokszor elég hülyén ír, és bántó. Aztán mikor élőben találkozunk, akkor valami tünemény. Szóval én úgy döntöttem, hogy inkább az élő kapcsolatra összpontosítok, mert azt hiszem igaznak.

2015. okt. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd normális srác haverjaival a szociális életet nem a facebookon éli, hanem együtt sportolnak, buliznak, max. ezt egyeztetik facebookon. Csajokkal is csak azért csetelünk, hogy ismerkedjünk velük, később meg azért írogatunk nekik többször egy nap, mert igényli a lelkük a folyamatos szeretgetést, törődést. Na egy haver ezt azért ne várja el ... :)
2015. okt. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A haverság csak felszínes kapcsolat, ezért nem kell zokon venni a kiegyensúlyozatlanságot.
2015. okt. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Nem mindenkit érdekel a fészbuk vagy akár az e-mail annyira, hogy rögtön visszairjon. Engem sem. De ha valaki a szememre vetné, nevetnék a dolgon.
2015. okt. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sokszor megy a wifi a telómon, de nem azért, hogy fb-on vagy messengeren írogassak. Persze, aki ezt figyeli, az biztosan látja, hogy épp elérhető vagyok. Akkor is ha mással foglalkozom, pl. játszom, neten keresek valamit, frissítéseket töltök le.

Szerintem gyerekes ezt figyelni, hogy jujj fent van és nem ír nekem. Nem tudhatod, hogy mit csinál éppen. És persze nem is attól lesz valaki jó barátod, hogy minden nap ír, többször is.

2015. okt. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!