Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Észre veszi rajtam vajon a...

Észre veszi rajtam vajon a pasi hogy teljesen belezugtam? Mire ügyeljek, hogyan viselkedjek, hogy ne vegye észre?

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 16:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"Ha egymásra nézünk elveszek a szemében"


Akkor már tudja :)


És valamilyen szinten viszonozza is. Ugyanis, aki hárít, annak nem lehet elveszni a szemében, mert elkapja a tekintetét vagy szigorúan néz.

2015. nov. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Olyan szép nagy meleg tekintettel néz vissza rám és picit mosolyog,nagyon aranyos. Legszívesebben megsimogatnam.
2015. nov. 1. 17:30
 13/19 A kérdező kommentje:
Van amikor egyikünk sem szakítja meg a szemkontaktust és ilyenkor mellé borít dolgokat,mert nem oda néz amit csinál.
2015. nov. 1. 17:34
 14/19 A kérdező kommentje:
Na mindegy holnap reggel végre látom megint.. Majd lesz valami. Lehet hogy csak én érzem úgy hogy forr a levegő köztünk,nem tudom. De Neki is más a hangja amikor hozzám beszél,mint egyébként. Velem valami különös fátyolos hangot használ,másokkal meg nem. Már most hogy Ennyit beszéltem róla,teljesen kivagyok. Nagyon ver a szívem és teljesen be vagyok zsongva... Imádom - szeretem. Nehéz lesz eltitkolni de valahogy megprobalom.
2015. nov. 1. 18:04
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem tudod eltitkolni, már észrevette, de nem is baj. Talán lépni fog. Remélem nincs családja.
2015. nov. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Bárcsak lépne... Én lennék a világon a legboldogabb..
2015. nov. 3. 10:49
 17/19 anonim ***** válasza:
Édes istenem... Ha erkölcsi gátja nincs a dolognak, miért nem hívod el egyszerűen kávézni pl.? Csak vigyázz, hogy ne forrázza le magát vele, amikor egymásra bámultok.:-)
2015. nov. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Már hívott kávézni,meg sokat beszélgetünk,néha mintha alakulna,aztán még sem. Szerintem bátortalan,én meg nem akarom letamadni.
2015. nov. 3. 11:17
 19/19 A kérdező kommentje:
Annyira imádom,olyan kis aranyos cuki. Ahogyan néz azzal a nagy meleg barna,őzike szemekkel... Istenem,Ennyire még nem szerettem senkit. Én sem merek semmit lépni,felek hogy Nehogy elrontsak valamit.
2015. nov. 3. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!