Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék jobban beilleszk...

Hogyan tudnék jobban beilleszkedni az osztályok a, jobban elmélyíteni a barátságokat?

Figyelt kérdés

Idén szeptemberben lettem 9.-es és nagyon tetszik az osztályom, jól ki is jövök mindenkivel. De ez addig tart amíg tanítás van. Beszélgetünk, hülyéskedünk, házit másolunk stb. :D De tanítás után 5-ből 5 napon van délutáni programom (most próbálok egyet szabaddá tenni. A többiek már átmennek egymáshoz, közös programjuk van és nagyon jól megvannak. Kivéve engem. Próbálom így itólag jobbá tenni a kapcsolataimat de nehezebb mint év elején. Vagyis akkor nem is annyira próbálkoztam. Kialakult pár darab és úgy is maradt.

Hogyan tudnám "bepótolni" a barátokat, mert így irdatlan rossz. Köszönöm a normális válaszokat. :) 15/F



2015. nov. 4. 18:28
 1/4 anonim válasza:
próbálj közös témára találni, ha ez megvan akár te is kezdeményezhetnél (pl, ha fifáról van szó, hívd át őket egy maratonra)
2015. nov. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ne ez az... Nem játszok és a foci is hidegen hagy
2015. nov. 4. 18:56
 3/4 anonim válasza:
Csak légy önmagad, és ha úgy nem kellesz nekik, akkor ne is próbálkozz. A hazugságokra alapozott kapcsolatoknak ugyis hamar vége szakad. Tudod, jobb egyedül a helyes úton járni, mint a többiekkel a rossz irányba. Különben meg megvan a legjobb téma amit ajánlhatok, és ez a téma a lányok, na az ugyis érdekli őket, meg téged is.
2015. nov. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom önmagam adni mellettük csak nincsen a lányokon kívül közös tém ami amúgy is ritkán jön föl. De köszönöm szépen :)
2015. nov. 7. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!