Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem hívott meg? Lány...

Miért nem hívott meg? Lány vagyok és van egy fiúbarátom, akit régóta ismerek (előfordult, hogy kavartunk, mert tetszettünk egymásnak, de végül csak barátok maradtunk)

Figyelt kérdés
Jövőhéten lesz a születésnapja, de engem nem hívott meg. A baráti társaság kérdezte, hogy jövök-e én is, de ő nem hívott meg. Nem tudom mi lehet ennek az oka, mert tudtommal barátok vagyunk.

2015. dec. 13. 08:38
 1/9 anonim válasza:
38%
Szerintem azért, mert egyszerűen csak a pasid akart volna lenni. És te meg gondolom elutasítottad, így megbántottad. De őszintén szerintem a kavarás bekavart mindent, és lehet nem akar újra látni. Vagy nem akar tőled egy tárgyat sem látni a házukban.
2015. dec. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ez az oka. Én szerelmes voltam belé, és ő is belém, de aztán neki lett barátnője. Hosszú ideig nem beszéltünk, de mikor szakítottak, újra jóba lettünk. Akkor kavartunk először, amit én kezdeményeztem. Utána pedig összejött egy másik lánnyal. Aztán így próbáltam elfelejteni, de talalkoztunk és azt mondta szakít a barátnőjével, majd megcsókolt. Aztán egész este úgy viselkedtünk, mintha járnánk. Utána nem keresett, és úgy éreztem csak kihasznál, de elkezdtünk találkozgatni, mindig hazakísért, és most nem értem mi baja lett velem hirtelen. De köszi a választ! :)
2015. dec. 13. 09:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Mekkora gyökér ez a srác. :D Csodálkozom rajta hogy te még komolyan veszed.
2015. dec. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs igazából. Régen jó volt vele nagyon, de mostanság kicsit megváltozott. :)
2015. dec. 13. 13:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztosan nem volt beléd szerelmes, ha összejött egy másik lánnyal... a jelek szerint neki bőven elég belőled a "kavarás(?) a többire nem tart igényt.
2015. dec. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy nem, de mivel barátok vagyunk, gondoltam szól a szülinapjáról.
2015. dec. 14. 19:13
 7/9 A kérdező kommentje:
Tegnap volt a buli, és végül ott voltam :D
2015. dec. 20. 13:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi volt, vagy hogy jött ez így össze? :D
2015. dec. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ahol volt a buli, útba esett nekem hazafele és behívtak..:D
2015. dec. 20. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!