Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek hogy ne zavarjon...

Mit tegyek hogy ne zavarjon hogy egyre többen törölnek az ismerőseik közül facebookon?

Figyelt kérdés

Szinte 2 naponta látom hogy csökken az ismerőseim száma facebookon,pedig nem adok rá okot hogy töröljenek általában idézeteket osztok meg,meg állatos virágos képeket.Tudom ez fura,de rosszul esik...Tegnap még 253 ismerősöm volt ma 252.

19/L



2016. máj. 12. 06:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
56%

Úúúúúúristen!

Itt a világvége!

2016. máj. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, hogy jelentéktelennek tartanak, vagy nagyon zavarja őket a megosztásod tárgya. Ne törődj vele, most válik el az ocsu a búzától.

Próbáld meg leküzdeni közlési kényszered, és ne ossz meg semmit..most osszanak meg mások.

Nem biztos, hogy benned van a hiba. sőt..

2016. máj. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

Tegnap 253...ma 252.

Jajj,ez borzasztó :(


Komolyra fordítva a szót, ez legyen a legnagyobb bajod az életben.

2016. máj. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj de téged most ez mit zavar? Nem kell vele foglalkozni nem nagy dolog ez nem a világvégee:Dd . Lehetséges hogy azért töröltek hogy elérték az 5000ismit és téged találtak a legszimpatikusabbnak.:D 253 ismerős tényleg?:D
2016. máj. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
60%

Hát, ez tényleg borzasztó. :D


Megjegyzem, aki idézeteket oszt meg és állatos-virágos képeket, azokat én is törlöm.

2016. máj. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
44%

- Lehet, az ismerőseidnek vannak saját gondolatai, ezrt nem érdeklik a megosztott idézeteid.

- Neked lehetnek emlékeid/élményeid/tetszéseid az adott állatokkal/virágokkal kapcsolatban, ami ismerőseid számára teljesen közömbösek, vagy pedig egészen mást jelentenek.

(Ha felteszed egy kutya képét, amelyik megharapott, neked fájdalmas emlék, a rád éppen neheztelő ismerősödnek örömteli - és fordítva.)

- Az, hogy te kötsz valamit (akár nem többet, mint "tetszik") a feltett képeidhez, másnak közömbösek, érdektelenek.

2016. máj. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
De nem csak 1 hanem több is szokott törölni... Nem azért törölnek mert nem kedvelnek?
2016. máj. 12. 08:06
 8/29 anonim ***** válasza:
64%

Nekem volt sok ismerősöm, de apránként elkezdtem törölgetni őket, nálam azok érdemelték ki a törlést, akik: látványosan önimádóak, sosem tetszikelik azt, amit én kiteszek, folytonos közléskényszerük van arról, hogy néznek ki, mit csinálnak valami világrengetőt éppen, stbstb.

Ez a facebook arra jó, hogy a saját ismerőseidet megutáld, cukorberg meg számolgatja a részvényeit, meg profilt csinál a pulijának.

2016. máj. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

En azon gondolkodnék el hogy mennyire ismered őket.

Pl az evfolyamon mindenkit bejelolték, akivel csak látásból ismeritek egymást, vagy csak kétszer beszéltetek? Az exed haveri társasága?

Nah bumm. Ezért törölnek.


Aki idézet áradatot tesz fel, azt ha ismerem akkor csak beallitom hogy ne lássam, ha kevésbé ismerem akkor törlöm.

2016. máj. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

- Talán idegesítőnek tartják a megosztásaidat.

- Nem beszélsz velük, ezért feleslegesen vagy fent nekik.

- Nem ismernek nagyon

2016. máj. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!