Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek hogy ne zavarjon...

Mit tegyek hogy ne zavarjon hogy egyre többen törölnek az ismerőseik közül facebookon?

Figyelt kérdés

Szinte 2 naponta látom hogy csökken az ismerőseim száma facebookon,pedig nem adok rá okot hogy töröljenek általában idézeteket osztok meg,meg állatos virágos képeket.Tudom ez fura,de rosszul esik...Tegnap még 253 ismerősöm volt ma 252.

19/L



2016. máj. 12. 06:14
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Van pár ember, általában pár év után elkezdik ritkítani az ismerőseiket, és csak azokat megtartani, akikkel tényleg olyan kapcsolatban vannak. Lehet, te is abba a kategóriába estél, hogy "életemben 3x láttam, nem kell már"-
2016. máj. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
70%

- Én is szoktam az olyan ismerőseimet törölni, akikkel sose beszélek meg amúgy se láttam ezer éve.

- "pedig nem adok rá okot hogy töröljenek általában idézeteket osztok meg,meg állatos virágos képeket." Na az ilyeneknek én minimum leállítom a követését. 19 évesen idézeteket osztogatni, jesszusmariska.

2016. máj. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
12: Igen képzeld,motiváló idézeteket osztok meg. Péter Szabó idézeteit is. De meg sok más ismerősöm is oszt meg ilyeneket,közép korú férfiak is.
2016. máj. 12. 14:17
 14/29 anonim ***** válasza:
73%

Én alapból utálom a csöpögős, "motiváló" idézeteket meg "cuki" képeket kipakoló embereket, ezért az ilyeneket én kapásból törlöm.


És hidd el, sokan vannak így. 99%, hogy ezzel érdemelted ki.

2016. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Hát kinek a pap kinek a papné... Ennyi erővel semmit se oszthatnék meg mert nem mindenkinek tetszik ugyanaz... De nem csöpögős idézeteket osztok meg mint a tinik,hanem tényleg amiből erőt lehet meríteni. Pl: " Amíg nem adod fel addig legyőzhetetlen vagy." Meg tájképeket szoktam még megosztani politikai cikkeket is. Vagy olyan infókat ami másokat is érint... (Amúgy nekem sem mindig tetszik amit más kitesz ,de nem törlöm őket,csak átgörgetek rajta...)
2016. máj. 12. 17:28
 16/29 anonim ***** válasza:
62%

"Amíg nem adod fel addig legyőzhetetlen vagy."


Hát ez tényleg rendkívül egyedi, egyikünk se hallotta még ötezerszer. Még ajánlom a "ne álmodd az életed, hanem éld az álmaid", a "jól csak a szívével lát az ember" és "a barátság aranyfonal, ha megszakad, összekötheted, de a csomó örökre ottmarad" örök bölcsességeket.

2016. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
52%
Azt kihagytam, hogy okvetlenül naplementés képekre legyenek írva!!!
2016. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
És? Mindenbe bele lehet kötni...
2016. máj. 12. 21:55
 19/29 anonim ***** válasza:
59%

Elég idegesítő ember vagy, én nem csodálkozom, hogy törölnek... Vagy velünk is csak szórakozol és provokálsz? Ennyire nem lehetsz buta!! Vagy mégis...


Azt kérdezted, mi lehet az oka, hogy törölnek. Válaszoltunk, azóta pedig csak vitatkozol, és magyarázod a bizonyítványodat. Miért is? Minket ugyan nem érdekel, hogy mit csinálsz és hány ismerősöd van. Kérdeztél, arra írtunk.


De mondom: én egyáltalán nem csodálom, hogy tűnnek el az ismerőseid...

2016. máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Nem vitázom,de okoskodnak a válaszolók hogy így nem jó az idézet,minek idézet stb...
2016. máj. 12. 22:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!