Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek hogy ne zavarjon...

Mit tegyek hogy ne zavarjon hogy egyre többen törölnek az ismerőseik közül facebookon?

Figyelt kérdés

Szinte 2 naponta látom hogy csökken az ismerőseim száma facebookon,pedig nem adok rá okot hogy töröljenek általában idézeteket osztok meg,meg állatos virágos képeket.Tudom ez fura,de rosszul esik...Tegnap még 253 ismerősöm volt ma 252.

19/L



2016. máj. 12. 06:14
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
61%

"De nem csöpögős idézeteket osztok meg mint a tinik,hanem tényleg amiből erőt lehet meríteni. Pl: " Amíg nem adod fel addig legyőzhetetlen vagy." "


Jézus a kereszten :D Ennél nagyobb közhelyet nem találtál? Nincs valami gagyi idézet generátor?

2016. máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
21-es te vagy a gagyi,jobb dologba nem tudsz belekötni?
2016. máj. 13. 00:27
 23/29 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem te inkább örüljél, hogy egyáltalán fölvett valaki az ismerősei közé.
2016. máj. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért kötekednek ennyien itt. A kérdező csak tisztázta hogy milyen idézetet oszt meg. Ha egy régi jó barátunk olyat oszt meg, ami nem érdekes vagy idegesítő, akkor annyit is ér az az ember, aki törli. Van olyan funkció hogy egyes típusú dolgokat ne mutasson a facebook....


Egyébként én nemrég kattantam rá az ilyen idézetekre. Belájkoltam vagy négy ilyen jellegű oldalt. Megosztani nem szoktam.

2016. máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
52%
24-es, gondolom, nem a régi jó barát törölte, mert akkor úgy írta volna ki. Hanem a 253 (ennyi emberrel kb. csak a nagyon társasági emberek vannak közeli kapcsolatban) ismerőséből 1 random vki. És igen, mindenkinek megvan a joga arra, hogy letiltson/töröljön bárkit, akinek a kiírásai idegesítik. Én mondjuk egy ilyen idézetesnél még nem jutnék el arra a szintre (a káromkodó ocsmány módon egymást szapuló focidrukker volt osztálytársaimnál igen), de attól még idegesítene... igen, nekem is olyan véleményem lenne, hovgy "te jó isten, ez olyan ismeretlen, és magvas gondolat, hogy meg kellett osztani? ez annyira alap, hogy egy 12 éves ki tud ilyet találni"... én úgy vagyok vele, hogyha már idézetet osztok meg, akkor legyen ennél vmivel kevésbé közhelyes és eredetibb...
2016. máj. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
73%

Egyszerűen ne törődj vele, én is ezt teszem. Van kb 4-5 ember, akik igazán fontosak, szinte csak velük tartom ott a kapcsolatot, szóval nekem szinte csak ők számítanak, és amíg ők nem törölnek ki, addig nem is zavar ha csökken az ismerőseim száma.

Sőt, én is szoktam törölgetni olyan "ismerőseimet", akikről nem is tudom, hogy kicsoda, vagy nem szoktunk beszélgetni és zavart, ezért kitöröltem. Én akit feleslegesnek tartok és akit nem ismerek de régebben valamiért ismerősök lettünk, azt általában ki szoktam törölni, mert semmi értelme hogy ott legyen az ismerőseim között.


Szerintem te is ezzel foglalkozz, akikkel folyamatosan tartod a kapcsolatot, azok úgysem törölnek ki, legfeljebb csak azok, akik nem tartanak téged fontosnak és ezért törölnek ki, ezzel nincs is semmi baj. Engem is ki szoktak törölni kb minden hónapban 3-4 ember, de gondolom azért, mert velük nem tartom a kapcsolatot, és ezért feleslegesnek tartanak. Szerintem ezzel nincs gond, én is szoktam törölni ilyen embereket, mert nekem annyira nem számítanak. :) Szóval szerintem fogd fel te is így.

2016. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az is egyértelmű, hogy olyan embereket tarts meg a listádon, akik hozzád hasonló tartalmakat osztanak meg:))


Alapjába véve a Facebook a személyes barátaiddal való kapcsolattartásra lenne alkalmas, vagy egyeseknek arra, hogy ismerkedjen, míg rosszabb esetben másoknak arra, hogy örüljenek hogy idegenektől "lájkot" s jópofizó hozzászólásokat, miközben NEM BESZÉLGETNEK azokkal az ismerősökkel különösebben, úgy másképp, nincs meg az ismerkedés szándéka két <3-ézés s lájk között.

De sajnos erre is alkalmas, viszont arra már végképp nem alkalmas, hogy idegenekkel vizsgáltassam felül a képeimet, vagy gondolataimat. Nem számít az, hogy hogy viszonyulnak a megosztásaidhoz, vagy bármidhez mindenféle ember, akit nem ismersz, nem ismer.

2016. júl. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Itt azért az se mindegy, hogy az emberek is milyen illetőt találnak az ismerőseik között:

-Egy full vadidegent, akit csak régen valamiért visszajelöltek, de akkor sem ismerik, még mindig nem tudnak semmit sem az illetőről, hogy kicsoda.

-Vagy pedig olyan illetőt, akit ismernek, de már hosszú ideje nem tartják már egymással a kapcsolatot.

-Vagy pedig aki valamiért már nem szimpatikus már annyira, mint régen.

2021. okt. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Azok közül, akik "ismerőseid 250-en, az utcán találkozva hányan köszönnek neked és hánynak köszönnél te?

.

Idézeteket én is használok, de csak mondanivalóm alátámasztására.

Neked tetszhet a feltett idézeted, de más, megfelelő szövegkörnyezet nélkül "nem tudja hova tenni".

Foglalkozzál szeméyesen ismerőseiddel, akkor kiismered őket, nem fognak törölni.

2021. okt. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!