Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elköltöztünk más városba és...

Elköltöztünk más városba és nincs senkim, egyetlen barátom/haverom se. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a bulizós fajta, és ide ahová költöztünk nincs nagyon semmi lehetőség ismerkedni. Ti mit tennétek a helyembe? 18F
2016. nov. 22. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Állj ki az utcára, és kiabáld: "haverokat keresek, ha valakit érdekelne, megtalál a föld alatti csatornába, az lesz a helyünk! " (lehet h beválik)
2016. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az új sulidból mondjuk. Vagy elmégy edzésre, ott tudsz ismerkedni. Esetleg chatelsz abból a városból való emberekkel.
2016. nov. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt mondom SOS keress egy lányt aki szerelmes beléd. De csak olyat akibe te is beleszeretsz és nem csak rövidtávra hanem egy egész életre.


Barátokat illetően majd az ő barátai a tieid is lesznek. Én legalábbis igyekszem elérni, hogy a barátaim a barátnőmmel is barátkozzanak, illetve az övé is velem.


Egyéb barátszerzési mód sajnos nem ismert általam. Suli nincs, munka nincs, buli szóba se jöhet, lakhelyemen nemigen vannak barátkozási lehetőségek.


Tehát vagy egy olyan alkalmazás/program kell, ami szeretetet ad, vagy egy apa aki szeret, elfogad, elismer, támogat és biztonságot ad, vagy pedig nem tudom

2016. nov. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!