Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyetem után általában megtize...

Egyetem után általában megtizedelődik az emberek baráti köre és egyre fogy, így ott kell nagyon a barátkozásba belehúzni?

Figyelt kérdés
Meg hogy kell ott népszerűnek lenni, a normál beszélgetésen kívül, belépsz több diákszervezetbe akkor is ha bukdácsolsz miattuk fél évet?
2016. dec. 30. 02:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem biztos pl nekem nem tudna megtizedelodni a baráti köröm, mert akkor már mínuszba mennék a barátaim számával


Egy egyetemista

2016. dec. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Gimiből nekem azért nem maradtak meg a barátaim, mert teljesen más területen helyezkedtünk el, teljesen szétszórt minket az élet. Az osztálytársaim fele nem is Magyarországon lakik már...


Az egyetemen sok barátságot kötöttem, és interneten a mai napig tartjuk a kapcsolatot (5 és fél éve), viszont csak ritkán találkozunk, mert az ország minden részéről verődtünk össze, és az elvégzése után mindenki hazament a saját szülővárosába vagy annak környékére, vagy a fővárosba. A lényeg, hogy tulajdonképpen szétszóródtunk, így nem találkozunk nap mint nap.


Munkahelyen van, akivel jóban vagyok és beszélgetek, de ezek közel sem olyan baráti kapcsolatok már, mint annak idején egyetemen. A legtöbb kollégám idősebb is nálam, és inkább csak amolyan "jóban vagyunk és beszélgetünk munkahelyi dolgokról" dologról van szó, és nem igazi barátságokról.

2016. dec. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Akkor sulikból és otthoni szomszédságból alig épült baráti körötök, inkább az aktuális munkahelyen, de ott is kevés? És mi lett volna ha egyetemen mondjuk Hök-ösnek vagy Aisecnek beálltatok volna meg minden programra elmentek? Vagy középiskolásként ha valahova pl. focizni vagy valami népszerű sportra jártok, az ilyeneknak van vagy 20 barátja is, nem? Vajon mely tevékenységek növelik meg 20 fölé a barátok számát? Nekem úgy festett h akik discokba járnak azoknak is sokszor mintha nem is lenne csak egy szűk haveri köre.
2016. dec. 30. 21:08
 14/14 anonim ***** válasza:
Voltak hök-ös ismerőseim, de ma már a nevükre sem emlékszem. Nem tudom, miért erőlteted ezt a hök dolgot.
2016. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!