Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tul jol ereztem magam vele az...

Tul jol ereztem magam vele az ugye nem jeelent semmi komolyat?

Figyelt kérdés

Annyi a lenyeg hogy nagyon szorosan fekudtunk haton egymas mellett ennyire kozel meg soha. A parnan is ketten osztoztunk es egymas nyakaba voltunk. En fele hajtottam a fejem es neha o is es ezekben a pillanatokban olyan mennyisegu biztonsagerzet es melegseg kapott el hogy tudtam hogy barmi lesz nem lesz bajom mert o itt van es nem aggodtam semmi miatt. Amikor a vallaink egxmasnak nyomodtak olya bizsergeto erzes volt ami szinten nagyon kiraly. De ő a legjobb baratom es soha nem ereztem vele meg ilyen jol magam mert beszelgettunk is de felek hogy ezt az erzest nekem nem lett volna szabad mert nem akarok szerelmes lenni

Viszont mar nagyon tetszett hogy ennyire bizalmas felem es nem volt neki kellemetlen ilyen kozel fekudni idonket fogni a karomat es ameddig nem szoltam addig fogni

Jajj bar ne ert volna veget az az este nem kell mas csak hagy fekudjek megint ugx mellette ugy feltoltott



2017. jan. 1. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

?

remélem 5 év mulva nem fogsz ide kérdéseket írogatni, hogy te sose találsz egy rendes fiút..

2017. jan. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De, ez egy újabb példája annak, hogy fiú-lány barátság nem nagyon van.:D
2017. jan. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ebből már jól nem fogsz kijönni... :/ részvét
2017. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
27 eves vagyok kialakuloban egy kapcsolat es csak meg akarom akadalyozni hogy ilyen miatt tegyem tonkre a sajat szerelmi eletem mert ugyse lesz vele semmi csak ha a valaszok tobbsege az hogy ez igy nem jo akkor nem engedem ilyen kozel nem akarok tonkretenni semmit
2017. jan. 2. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!