Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam el barátnőmnek,...

Hogy mondjam el barátnőmnek, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, szinte ő az egyetlen.

Egyszer teherbe esett ès elvetette a gyereket ,amire èn persze nem nèztem jó szemmel ,mert párommal èvek óta szeretnènk egy kisbabát ő pedig nem tartotta meg ,persze meg èrtettem mert csak az ő èlete.

Azóta nem bír kisbabákra,kismamákra nèzni ,ès mindig ha lát egyet el kezd idegeskedni ,biztos a lelkiismerete miatt.

Nèha mondja is ,hogy hogy lehet ilyen szerencsètlen.

De van ,hogy nem jó szemmel nèz rájuk.

Én pedig most 2hónapos terhes vagyok vègre sikerült.

Csak ő ezt "hátbaszúrásnak" fogja hinni.

Mióta megtudtam próbállom kerülni ,de ő ezt èrzi ,hogy van valami.

Mègis hogy mondjam el ,hogy ne bántódjon meg nagyon ? :(


2017. jan. 13. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Neked gyereked lesz?
2017. jan. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen
2017. jan. 13. 10:31
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
hát ha ezt hátbaszúrásnak veszi, és nem tud örülni a te örömödnek, akkor hagyd a faszba - nem igazi barát. Ráadásul nem is elvetélt, hanem saját döntése alapján vetette el, szóval tök értelmetlen az egész
2017. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Az megvan, hogy a semmin vergődsz? Ahogy te nem pofáztál bele az ő abortuszába, úgy nem fog ő belepofázni a te gyerekvállalásodba. Elvégre nem valami váratlan fordulat, hogy egy nő teherbe esik, nagyon nem lesz meglepve ő sem.


Egy tipp: a 12. hét előtt senkinek nem szokás elmondani... esetleg a szülőknek, de legjobb ha csak a pár tudja, aztán a második trimeszterbe lépve már lehet újságolni.

2017. jan. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon nincs más út, elhívod magaddal, elmondod, hogy úgy érzed, valami fura, valami nem stimmel, nem jött meg, hányinger, lekvárosuborka, vegyetek már egy terhességit útközben. Megcsinálod, rácsodálkoztok, és a hogyan tovább meg egyértelmű. Nincs jobb ötletem azon túl, hogy nem teljesen világos, hogy a barátnődnek mi köze hozzá. Ha a barátnőd, akkor örülnie kéne annak, aminek te örülsz, még ha az egy terhesség, akkor is.
2017. jan. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
amúgy első, az 'first world problem' amire te gondolsz.. :D
2017. jan. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Ha valaki egy ember azon boldogságát, ami talán a legnagyobb dolog egy nő életében, hátbaszúrásnak veszi, az minden, csak nem barát.

Ha ezen megsértődik, akkor szerintem nem érdemes folytatni ezt a barátságot.

Tudod, azért, hogy pusztán "legyen valaki", nincs értelme.

2017. jan. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van ,akkor mèg az is jobb ha inkább magamra maradok.

nekem nagyon fontos a barátságunk,de ha nem tud velem örülni,hogy vègre egy csoda törtènt velem ,a legszebb dolog akkor tènyleg jobb ,ha nem is foglalkozok vele ,ha ezèrt megharagszik.

2017. jan. 13. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!