Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyszerűen nem találok legjobb...

Egyszerűen nem találok legjobb barátot. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Úgy szeretnék végre egy olyan barátot akinek minden titkom elmondhatom és teljesen megbízhatok benne.

2017. jan. 21. 14:52
 1/7 A kérdező kommentje:
13F
2017. jan. 21. 14:53
 2/7 anonim ***** válasza:
A szüleiddel mi van?
2017. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos lesz valaki, akiben majd teljesen megbízol és elárulhatod neki az összes titkod. Biztosan nem benned van a hiba.
2017. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd találsz. Ez nem úgy működik, hogy görcsösen keresed, meg nem is úgy, mint oviban, hogy "leszünk barátok?". Barátkozz emberekkel, akivel úgy érzed, hogy jól érzed magad, és majd észre fogod venni, hogy ezek közül ki az, akivel ez a barátság erősebbé válik. Nekem már később, felnőttként lett pár olyan barátom, akikre azt mondhatom, hogy erős a barátságunk, és nevezzük "legjobb barátoknak" őket, bár én nem szeretem ezt a kifejezést. Nem szeretem rangsorolni a barátaimat. Akit esetleg külföldi utazás során ismertem meg és az ország másik felén él, tőlem távol, semmivel sem kevésbé jobb barátom annál, akivel mondjuk munkahelyen ismerkedtem össze és ugyanazon a településen élünk, így több lehetőségünk van találkozni esetleg.
2017. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Szia! :) Van cukrom,kérsz? XDDDD
2017. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyu te mèg fiatal vagy. Ne próbálj kapaszkodót találni senkiben ès semmiben. Egy biztos pont van csak az èletedben ès az te magad vagy, a többi csak változó. Hiába is ragaszkodsz. Az a legnagyobb bűn amit az ember elkövethet maga ellen.
2017. jan. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert 13 évesen mindenki változik, így nem tudod, hogy kiben bízhatsz meg. Nekem 18 évesen sincs legjobb barátnőm.
2017. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!