Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék barátkozni?

Hogyan tudnék barátkozni?

Figyelt kérdés
Igazából sose volt gondom a barátkozással és úgymond most sincsen csak az osztálytársaimmal valamiért nem megy. Ötletem sincsen, hogy miért nem akarnak velem barátkozni. Kedves vagyok meg minden, csak sajnos elrontottam még kilencedik elején azzal, hogy rossz emberekkel barátkoztam. Valami ötlet, hogy miért nem akarnak velem barátkozni?

2017. jan. 21. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos.

Te nem tudod miért nem barátkoznak veled, mégis te tudsz a helyzetedről a legtöbbet.

Mi annyit tudunk, nem akarnak veled barátkozni, de te mégis kedves vagy. (vagy annak hiszed magad)

Szóval, az első probléma az lehet, hogy buta vagy.

Ha gondolkodnál egy kicsit, lehet rájönnél, mert láthatod milyen buta kérdést írtál ki, gondolom nem nagyon akarod ezt nagyon elfogadni, hogy mennyire buta vagy. De nézd meg magad.

Nézd át jobban. Amikor kiírtad ezt a kérdést, mit vártál? Gondolkodtál egyáltalán rajta, mit válaszolhatnak majd erre? Tippelgessünk, kérdezgessünk?

Egyáltalán te a problémát akarod megoldani, vagy azt akarod olvasni hogy érdeklődik valaki irántad és kérdezget?

2017. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!