Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én rendmániásnak számítok?

Én rendmániásnak számítok?

Figyelt kérdés
Eddig nem gondoltam magam annak, de a lakótársam mellett úgy érzem, vagy én vagyok az, vagy ő kupis :D Pl én minden héten egyszer kitakarítom a fürdőt, wc-t, heti kétszer porszívózok, mindig elpakolok magam után, minden nap elmosogatok stb. Ez normális dolog, nem? Vagy ezek alapján én rendmániásnak számítok?

2021. márc. 16. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem normális dolog. Most gondolj bele, akik hetekig nem csinálnak maguk után rendet vagy nem takarítanak össze azok kaphatnak el valamilyen betegséget vagy fertőzést.azok meg se érdemlik az otthonukat akik rendben nem tartják. Pedig igazán nem durva áron lehet venni felmosót, szivacsot, porszívót garanciára 15 k is lehet de ezek szükségesek. Senki se fog helyettünk takarítani. Ha egyedül álló az ember akkor nincs társ ott magunk, de ha van társ annak meg nem lesz mindig kedve segíteni. Ennyi
2021. márc. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A heti 2 porszívózáson kívül szerintem oké.

Bár ha van háziállat akkor érthető hetente 2x.

Ez még nem a rend és tisztaság mánia kategória. 🙂

2021. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aha, szerintem sem rendmánia ez még. Nekem inkább az a fura, hogy ő magától 2-3 hétig sem takarítaná ki a fürdőt, szerintem undi, mikor már poros meg szappanfoltos vízköves minden. De akkor nem velem van a gond...
2021. márc. 16. 13:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint inkább ő a "kupis" ahogy írtad.
2021. márc. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is heti 2x-i porszívózás ami sok, a többi teljesen rendben van.
2021. márc. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is a porszívózás ,,sok"- mi max heti 1x szoktunk, de van, hogy kéthetente. Azért kézi porszívóval a porcicákat, hajakat összeszedjük a folyosón, de a szőnyeget nem szoktuk. De a fürdő nagyon hamar vízköves, szappanfoltos lesz, a wc-t meg nem kell magyarázni, akkor is illik hetente 1x kitakarítani, ha mindenki tisztán hagyja maga után. Egyáltalán nem kóros a hozzáállásod :D
2021. márc. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!