Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma terveztem hatalmas takarítá...

Ma terveztem hatalmas takarítást itthon. A mosógépet bekapcsoltam, már alattunk kopácsoltak, most hogy leállt a gép, csend lett. Lesz ebből valami bajom, ha a terveimet teljesítem?

Figyelt kérdés
2021. jún. 27. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem igazán értem. Az alattad lakóknak nem tetszik, hogy mosol? Ha nem tiltja a házirend, akkor csinálhatod nyugodtan. Ha tiltja, akkor elvileg lehet belőle bajod, gyakorlatilag nem hiszem, de akkor ne legyél már ilyen bunkó.
2021. jún. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Takaríts nyugodtan, egy idő után majd megunják a kopácsolást.
2021. jún. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
10:23-kor küldted be a kérdést, ebből úgy gondolom, hogy 09:45 körül kezdtél el aktívan tevékenykedni otthon. Én három műszakban tolom a munkát, de nem érzem magam feljogosítva a kopácsolásra még akkor sem, ha éjszakából jövök haza és elkezd valaki takarítani a környezetemben. Vélhetően azt sérelmezte a kopácsoló, hogy legalább hétvégén hagyhatnád pihenni, de az óra szerint akkor is már bőven világos nappal van és Európában az a bevett szokás, hogy az emberek általában világos nappal aktívabbak - a munka vonalon. Jártam már úgy, hogy engem is zavartak - vasárnap délutáni kopácsolással, - de vélhetően nincs hétköznap ideje erre annak, aki ezt bevállalja. Nem esett jól a dolog, de megértettem.
2021. jún. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, takaríts nyugodtan. Mindenhol van egy házirend, jellemzően 7 és 21 közötti időpontban mehetnek a háztartási gépek. Csak a nagyobb zajjal járó tevékenységekre (pl. felújítás) vonatkozóan van vasárnapi tiltás.
2021. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ők meg épp akkor akarnak lakást felújítani, én mindig azt mondom a gyerekemnek, ha felkopognak lentről, hogy már megint képet raknak fel a panelban :D
2021. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!