Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha egy 40 év...

Szerintetek gáz ha egy 40 év körüli egyedülálló nő folyton csak filterezett képeket rak ki magáról Instára?

Figyelt kérdés
Ezekre a szépítő funkciós filterekre gondolok amiktől cicás lesz a szemed, keskenyebb az orrod, teltebb a szád. Nem érzik az ilyenek gáznak hogy aki ismeri őket úgyis tudja hogy nem így néz ki? Nincs az ilyennek annyi önkritikája hogy ennyi idősen ez már full gáz, nevetséges?

2021. szept. 30. 18:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
extra gáz
2021. szept. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert a fiatalabbakról nem tudják? azoknál nem gáz?
2021. szept. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem rohadt gaz a filter, csakhogy semmi koze a korhoz. Es ha valaki, hat foleg fiatalok szoktak hasznalni. Olyan nagy szamban valtak gazza az emberek, hogy ezek utan egy szerencsetlen ember egyenileg nem gaz, csak nem a legintelligensebb. Mit lehet varni, ha ennyire ragalyos? Az a gaz, hogy ilyen dolgok valtak trendde, nem csak a prolik koreben. Ezek utan...
2021. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
72%
Über gàz
2021. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló: De, nekik is gáz persze. Csak a tizenéveseknél meg huszonpár évekesnél még betudja az ember annak hogy ennyi esze van meg ebben nőttek fel. Az sokkal kiábrándítóbb hogy egy "érett" nő (nők) is idáig süllyednek meg itt tartanak.
2021. szept. 30. 19:26
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem az ilyen negatív, ítélkezős hozzáállás gázabb.
2021. szept. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szerintem meg feltettem egy kérdést. Nem az a baj ha valaki posztol hanem ennyi idősen miért nem mutat példát? Hogy valaki filter meg szelfizgetés nélkül is lehet valaki?
2021. szept. 30. 21:02
 8/19 anonim ***** válasza:
57%

Le vagytok maradva 🤣


Miért ne tehetne ki olyat, amilyet szeretne.


Szinte biztos, hogy nem te vagy a célcsoportja.

2021. okt. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hamis képet adni magáról azt mindenki jól tud. Ami van az látszik, ami nincs azt mutogatják.

Nem én vagyok a célcsoportja hanem a pasijelöltjei gondolom. De szerintem azok meg különösen nem szeretik ha valaki teljesen máshogy néz ki élőben mint a képen.

2021. okt. 1. 07:41
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

40 év felett filtert se használjon...gratulálok!

Negyven felett hordjon kendőt és otthonkát?

A 20 évest ugyanúgy megváltoztatja a retus, az nem gáz?

2021. okt. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!