Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha egy 40 év...

Szerintetek gáz ha egy 40 év körüli egyedülálló nő folyton csak filterezett képeket rak ki magáról Instára?

Figyelt kérdés
Ezekre a szépítő funkciós filterekre gondolok amiktől cicás lesz a szemed, keskenyebb az orrod, teltebb a szád. Nem érzik az ilyenek gáznak hogy aki ismeri őket úgyis tudja hogy nem így néz ki? Nincs az ilyennek annyi önkritikája hogy ennyi idősen ez már full gáz, nevetséges?

2021. szept. 30. 18:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

De, nekik is gáz persze. Csak a tizenéveseknél meg huszonpár évekesnél még betudja az ember annak hogy ennyi esze van meg ebben nőttek fel. Az sokkal kiábrándítóbb hogy egy "érett" nő (nők) is idáig süllyednek meg itt tartanak.

Használjon egy kis retust nyugodtan. Csak szerintem ezek az új effektek gázak, ha mindig úgy posztol magáról. Közben meg köze nincs a valósághoz.

2021. okt. 1. 20:24
 12/19 anonim ***** válasza:
73%

Gondolom, utálod ezt az ismerősödet, és azért tetted fel a kérdést, hogy mások is szidhassák.


Hacsak nem ismert ember nagy követőtáborral, akkor semmilyen kötelezettsége nincs példamutatásra.

2021. okt. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
58%

Ez "játék" ,szerintem normális ember ígyfogja fel. Van ilyen lehetőség, miért ne játszana vele? Én is negyvenes nő vagyok. Nincs szükségem retusra, minimális sminkkel elvagyok...Ha használnék ilyen effekteket, azt inkább amolyan szórakoztató, játékos jelleggel tenném, hogy "mi lenne ha ..."

Szerintem akik ilyen képeket raknak ki, legtöbben hasonlóan gondolják. Alkalmazzák, mert van, mert új, érdekes,vices, szép, stb...

Lássuk be, még mindig jobb, mint egy olyan kép,ain Mancika kinyúlt pólóban, csapzott hajjal áll a mosogatónál.

2021. okt. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
60%
Annak is sok ideje lehet aki ilyeneken agyal. Ha gáz, ha nem az, mi a franc közöd van hozzá? Neked nem tetszik, neki igen, pont. Újra megkérdezem, ki a g*cit érdekel?
2021. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
24%
Mindenkinek gáz. Kipróbálni szórakozni oké, de aki rendszeresen ilyennek mutatja magát a külvilág felé az gáz. Egyrészt hogy ennyi ideje van ezekre a szarokra, másrészt hogy eljárt felette az idő és azt hiszi amit Instán mutat akkor az a valóság. Hogy nem egy vénlány aki senkinek sem kell.
2021. okt. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Vénlány...ja, értem. Csak egyedülálló nők használnak filtereket. Brit tudósok is megállapitották.
2021. okt. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
A kérdés arra vonatkozott hogy ennek a korosztálynak gáz-e. :) Véleményem szerint nekik különösen mert gyerekes. És aki nem kel el olyan 30-as évei elejére-közepére ott tuti van valami baj fejben vagy a természetében. :) Így valószínűleg összefügg hogy agyilag itt tart és ezért nem tud komoly, tartós kapcsolatot sem kialakítani. Vagy csak azért mert hamis képet ad ezáltal magáról. Ami van az látszik, ami nincs azt mutogatni kell. :)
2021. okt. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
A kérdező is odaírta hogy arra a filterre gondol amitől ilyen plasztik macának tűnsz. Nem hiszem h arra hogy javítasz a kép minőségén pár effekttel.
2021. okt. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

“A kérdés arra vonatkozott hogy ennek a korosztálynak gáz-e. :) Véleményem szerint nekik különösen mert gyerekes. És aki nem kel el olyan 30-as évei elejére-közepére ott tuti van valami baj fejben vagy a természetében. :) Így valószínűleg összefügg hogy agyilag itt tart és ezért nem tud komoly, tartós kapcsolatot sem kialakítani.”


Befutott a hobbi pszichológus XD. Azért azzal tisztában vagy, hogy amikor egy most negyven éves nő volt pl. húsz éves, akkor még instagram sem volt? Szóval nem igazán tudta akkor kipróbálni ezeket? XD De ha ettől te különbnek érzed magad hogy te ennyire érett vagy akkor egészség!

2021. okt. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!