Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Orbán teljesen magabiztos és...

Orbán teljesen magabiztos és nyugodt. A globalista elit miért elégedett Orbánnal Magyarországon?

Figyelt kérdés
Én nem hiszek abban, hogy az emberek választanak, az nyer, aki jobb a világ urainak.
2022. ápr. 1. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Az nem jelent semmit... Ha a legnagyobb pánikban van akkor is nyugalmat kell magára erőltetnie...

Orbánnal szerintem senki nem elégedett az utóbbi pár évben.

Orbán elégedett a birkáival...

Az emberek választhatnának, ha az emberek kivívnák maguknak évről évre ezt a jogot...

Persze van amikor egyes emberek ügyesebbek társaiknál... Van hogy magukhoz ragadják a hatalmat. Stb...


29/F

2022. ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 vantel ***** válasza:
Jó üzlet.
2022. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már nyugodt? Győzikével meg kisgrofóval haverkodik, hogy az utolsó, ezen az úton befolyásolható embereket is megfoghassa. Nekem ez elég kétségbeesett próbálkozásnak tűnik már, eddig nem volt rá jellemző.
2022. ápr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Tök mindegy mit csinál szerintem ő nyer megint, pedig utálom...de őszintén szólva igazából nem tudom kire is kéne szavazni, egyiket jobban utálom mint a másikat.
2022. ápr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Normalis vagy? Szetdurran az anti-pszichotikumoktol. Es mar nem bekeido van. Magyarorszagot ugy kib@sszak a NATO-bol es EU-bol, mint a macskat szarni. Mert nyilvanvalo, hogy ez a csurhe ujravalasztja. Mondjuk 51 %, azaz 75. A maradek meg mindegy, hogy mit akart.
2022. ápr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A globalista elit miért ne lenne elégedett vele?


Leköti azt a 9-10 millió csórót akik mi vagyunk, így meg sok vizet nem zavarunk sem helyi sem globális szinten.

2022. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nyugodt, a múlt héten szinte remegve adott interjút. Be van szarva, mert azt hitte, Putyin 3 nap alatt lerohanja Ukrajnát, most meg ott tartunk, hogy több, mint egy hónapja képtelenek nyerni. Ebbe bele fog bukni a V4 is.
2022. ápr. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!