Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megátkoztak vagy mi a fene van?

Megátkoztak vagy mi a fene van?

Figyelt kérdés

Évek óta soha semmi sem sikerül de tényleg. Annyi mindenben van pénzem, időm, energiám de mindig átvernek, nem sikerül.. miért?

Csak 2 gyors példa. Jártam jogsira a hulye nő oktatóm nem gyakorltatta a parkolást , kiabált minden órán. Én meg a hulye fejemmel nem szóltam, mert majd megszivat, utolsó napra ahogy lejár a 2 év betett vizsgára, természetesen a parkolás miatt megbuktam. Pénzt elveszik de tudás nincs mellé. ( Nem váltottam oktatót, mert költözés miatt ígyis ez volt a 3. Iskola meg oktató)


Mennénk ki külföldre dolgozni, mert itthon sehova nem kellünk. Kifizettünk egy közvetítőt mert hiába tudunk angolul az kevés Ausztriába. Májusba kerestek h mehetnénk, de a vizsga miatt nem tudtam.


Megvolt besz a hét h indulunk de már múlthéten leráztak h " betanul a kolléga majd szólnak ha lesz időpont indulásra..." Emailre nem válaszolnak. Telefon kikapcsolva. Úgy értem el őket h az álláshirdetés emailre írtam de onnan se válaszolnak. Szerintem átvertek itt is.


Miért nem sikerül soha semmi? Elegem van.



2023. jún. 18. 22:03
1 2
 11/11 ABORG válasza:

alacsony iq tipukus jelei

am nem vagy elatkozva csak igy alakult

jobb mintha nyaktol lefele bena lennel

2023. okt. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!