Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezek szerint részemről már...

Ezek szerint részemről már jogos volna az aggodalom? (Elsősorban férfiakat kérdezek)

Figyelt kérdés

Leírás alapján olyan vagyok én is, mint ez a lány ( https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ke.. akit megnyugtattatok. Viszont nekem gyógyszeres kezelés mellékhatásaként az utóbbi hónapokban rengeteg akné lett az arcomon. A homlokomat leszamítva mindenhol, olykor elég nagyok is.

A szép lányok (kivéve persze, ha történetesen valamelyik barátnőmről van szó) 10/9 esetben nevetnek rajtam, amikor huzamosabb ideig a látóterükben tartózkodom (pl. mert ők a pultosok akik kiszolgálnak itallal, vagy üzletben tőlük kérdezem maradt e még xy ruhából a méretemben stb.) így azt már értelemszerűen tudom, hogy ők mit gondolnak.

A srácok viszont csak jól megnéznek, amikor azt hiszik, nem figyelek, de semmilyen más módon nem reagálnak a dologra. Ha sikerül elkapnom valamelyikük tekintetét, abban sem látok sem undort, sem sajnálatot, semmit.

Szerintük is gáz vagyok, vagy egész egyszerűen csak megállapítják, hogy ez van, azután meg úgyis elfelejtenek?



Legyetek őszinték, tényleg tudni akarom.



2023. aug. 22. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Fèrfikènt mondom nem foglalkozunk vele ,a magam meg a baràti körömböl kiindulva

Nem tudom elkepzelni,hogy elmegy ès utána is erre gondol.

Annyi más inger èr az utcàn beülsz kocsiba ,telefonàlsz màsokat làtsz...

2023. aug. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Tulgondolod szerintem. Az ilyen tini kori borhibakat eszre se vesszuk kb. Ha amugy igenyes vagy, sportos stb akkor senkit nem fog erdekelni aki normalis ☺️ Az hogy nez vki semmit nem jelent, ha egy csavo vagy egy kiskutya van elottem akkor meg azt nezem
2023. aug. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A férfiak annyira nem foglalkoznak ezzel. Nem ez határozza meg a nőt.
2023. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem túlzottan érdekel, míg egyébként igényes vagy, értsd: tiszta, rendezett ruhák, a stílusodhoz-alkalomhoz-évszakhoz passzoló öltözék, normális haj, ápolt fogazat...


A ruháról mindig haverom egyik nője jut eszembe, az még -8 fokban is miniszoknya-tűsarkúban jött velünk bulizni. Az összes többi lányon farmer, téli bakancs, pulcsi, vastag kabát, ő meg egy szál semmiben kvázi :D

Aztán haverom mindig panaszolta, hogy már megint beteg a csaja.

2023. aug. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem érdekel...

A kettessel értek egyet.

2023. aug. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
valami tetszik nekik ennyi
2023. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!