Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szeretnek a nők "falkába...

Miért szeretnek a nők "falkában" járni mindenhová?

Figyelt kérdés

Ez kezdődik egészen kis korukban, amikor az iskola vécéjére párban mennek. Aztán mikor még nincs párkapcsolatuk, de már szeretnék, hogy legyen, akkor is csoportosan járnak bulizni, szórakozni, társaságba, stb.

Ez azért lehet, mert a nők nagyobb arányban extrovertált személyiségűek? Vagy esetleg már genetikailag ilyenek, hogy mindig kell melléjük valaki?

(Mondjuk ez a vadon élő állatokra is jellemző tulajdonság, pl az őz suták. Azok se nagyon kóborolnak egyedül.)

Akkor ez a tulajdonság a nőknél egy ösztönös viselkedés lehet? Jobban félnek egyedül és ezért nagyobb biztonságban érzik magukat ha van valaki mellettük?



2023. okt. 8. 06:54
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
85%
Miért másabb, ha nők ülnek be csoportosan egy szórakozóhelyre koktélozva/teázva beszélgetni, mint ha férfiak ülnek be ugyanoda csoportosan sörözni? Meg mi a helyzet a vegyes baráti társaságokkal?
2023. okt. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Beindult ám a femináci hadosztály! Drága szíveim, hiszen ez csak egy ártatlan kérdés szeretett volna lenni itt a gyakorin.
2023. okt. 8. 08:17
 13/32 anonim ***** válasza:
83%

'Lemaradt a kérdésemből a: "Tisztelet a kivételeknek."'

. Ja, mert ez olyan elvetemült dolog, hogy tisztelet jár annak, aki nem követi a trendet.


Egyre jobb a kérdés.

2023. okt. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
85%

"femináci hadosztály"

. Már vártam, mikor írsz ilyen beteg megjegyzést.

2023. okt. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
85%
Egyszer mentem egyedül bulizni, mert éppen senki sem ért rá, és aztán soha többet :D Hatalmas élmény volt gubbasztani egy sarokban és gin tonicot iszogatni. Néha moziba beültem 1-1 filmre egyedül, de az sem volt olyan jó élmény. Nekem kellett a társaság, egyébként vegyes baráti köröm volt, sokszor csak fiúkkal mentem ide-oda. Vásárolni viszont egyedül megyek vagy a párommal. A férfiak ha egyedül mennek buliba, gondolom csajozás miatt teszik, ők sem fognak egyedül tancikalni (gondolom) .
2023. okt. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

#13

, Neked, most mi bajod?

2023. okt. 8. 08:32
 17/32 A kérdező kommentje:

#15

Kevés volt a gin tonic. 🙂 Van az az alkoholos szint, amikor szinte magától beindul a lábad és már ropod is, tök mindegy, hogy ki van körülötted, vagy ki nincs. Én a moziba a film miatt szoktam beülni. Ha mást akarok csinálni valakivel, akkor sokkal nyugodtabb helyet választok.😉

2023. okt. 8. 08:41
 18/32 anonim ***** válasza:
85%
Én férfi létemre van, hogy haverokkal együtt megyünk hugyozni. Nők vagyunk? Vagy csak homok?
2023. okt. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
85%
Nem hiszem, h kérdező látott már közelről puncit, leszámítva muterét, amin kigördült... nem is értem, miért foglalkozik ilyen nőkkel (kislányokkal?) kapcsolatos kérdésekkel.
2023. okt. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
85%
Lol. Hát, ha az a femnáci definíciója, hogy el tudok menni egyedül a wc-re, ellenben nem ülök be egyedül valahová mattrészegre inni magam, akkor vállalom, hogy femnáci vagyok.
2023. okt. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!