Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szeretnek a nők "falkába...

Miért szeretnek a nők "falkában" járni mindenhová?

Figyelt kérdés

Ez kezdődik egészen kis korukban, amikor az iskola vécéjére párban mennek. Aztán mikor még nincs párkapcsolatuk, de már szeretnék, hogy legyen, akkor is csoportosan járnak bulizni, szórakozni, társaságba, stb.

Ez azért lehet, mert a nők nagyobb arányban extrovertált személyiségűek? Vagy esetleg már genetikailag ilyenek, hogy mindig kell melléjük valaki?

(Mondjuk ez a vadon élő állatokra is jellemző tulajdonság, pl az őz suták. Azok se nagyon kóborolnak egyedül.)

Akkor ez a tulajdonság a nőknél egy ösztönös viselkedés lehet? Jobban félnek egyedül és ezért nagyobb biztonságban érzik magukat ha van valaki mellettük?



2023. okt. 8. 06:54
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk fura látni ahogy manapság konkrétan krízis a fiatal felnőtt férfiak magánya; emiatt egyre inkább jellemző rájuk a depresszió, szorongás, a szociális képességeik elcsökevényesedése, elszigetelődés, antiszociális viselkedésformák megjelenése, stb, de még így is a nők vannak furcsa, ostoba, ösztönvezérelt kis állatoknak tartva, amiért többé kevésbé úgy élnek, ami természetes az emberi psziché számára.
2023. okt. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

#19 Lehet meglepődnél, hogy merre is "kalandoztam" már életem során. Nagyon sok hölgy van, aki sokkal kevesebbet látott, tapasztalt olyat - a magáén kívül persze - ahol én már úgymond megfordultam. (De nem szó szerint érteni ám az utolsó szót! Ezt csak a gyengébbek kedvéért írtam ide, mert úgy látszik, hogy a gyakorin ilyenek is előfordulnak.)

"Mondjuk.. mondjuk.. mondjuk" ezek a nőgyógyászok, meg szülészek, stb ők ugye előttem járnak ezen a téren, mert hát nekik ez szakmai kötelességük, míg nekem meg csak egyfajta felfedezői huncutság szokott volt lenni.


Na, nincs már több normális hangvételű - esetleg tudományosan megalapozott - magyarázat a kérdésemre, csak ezek a habzónyálú kirohanások? Nyomjátok ami eszetekbe jut a témával kapcsolatban, mert ma úgyis csak egy játszós napom volt az ágyékom gyümölcseivel!

2023. okt. 8. 20:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!