Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki 30-asként se kezd öregedni...

Aki 30-asként se kezd öregedni (ráncok, fáj itt, fáj ott, 2 korsó sör után másnaposság) és szerinte ez az életmódja miatt van, az hogyan él pontosan?

Figyelt kérdés
2023. okt. 9. 16:19
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

66 éves nö vagyok, nem szokott semmim fájni. 40 évesen volt olyan, hogy amiket írtál magadról, utána elkezdtem sokat gyalogolni, mozogni, rendesen sportolni és láss csodát, egy év alatt megszünt minden ilyen gondom.

Azóta is végzem ezeket a mozgásokat, nem probléma egy buszhoz futni, ha késön vagyok, vagy le-felszaladni a 4. emeletre 3 perc alatt (Oda-vissza!), sokkal "fiatalabb" vagyok, mint 40 évesen voltam.

2023. okt. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Édes f.om, nehogy a bicajjal közlekedéshez és a túrához edzésterv kelljen.


Mit tudsz a fittségemről amúgy? Mi alapján következtetsz?

2023. okt. 10. 16:48
 23/36 anonim ***** válasza:
76%

Nem egészen értem a hözöngésedet: többen írták, mit csinálnak, hogy ne olyan szánalmasak legyenek, mint te, aki 30 évesen már rozoga valaki, ebbek ellenére neked jár a szád, hogy "te tudod jobban", mit hogy kell csinálni!

Akkor ne tegyél fel ilyen kérdést, ha nem akarod hallani, nem mindenki oylan szerencsétlen, mint te, vagy fogadd el mások választát, és esetleg - ha képes vagy rá, amit kétlek - próbálj meg elgondolkodni, ha mindenkinek az ellenkezö módszer vált be, akkor nem lehet, hogy benned van a hiba????

2023. okt. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 Kitana. ***** válasza:
69%

Én is írtam, hogy semmim nem fáj, 10+ km-t sétálok naponta, ez adja ki a legtöbb mozgásom. Nem gyúrok meg edzek konkrétan.

De van pár 30-as ismerősöm azért, szerintem nem sokuk él állandó fájdalommal, nyilván olyan van, hogy meghúz az ember valamit, rosszul alszik, stb, elvétve.

2023. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Ha azt kérdezem, hogy aki az életmódjában látja az okát annak, hogy harmincévesen is olyan a szervezete, mint egy 25 évesnek, akkor

NEM!!

azt kérem, hogy full látatlanban f.kázzátok le a funkcionális edzőmet, a túráimat, azt, hogy villamos helyett bicajjal közlekedem és a futásaimat.



- Ági, te hol tanultál fotózni, hogy ilyen jól észre tudod venni a jó pillanatokat?

- Hát, Judit, te tréül fotózol, sz.r a fotóssulid és még egy 80 éves is jobban fotóz nálad.

2023. okt. 10. 19:35
 26/36 A kérdező kommentje:

Kitana.



Jó neked, nálunk mindenkinek fáj itt-ott és egymástól független ismerőseimnek vannak harmincas mondásaik erről.


Amúgy miért pont gyalogolsz mozgásnak? Mi tart vissza a többi mozgástól?

2023. okt. 10. 19:37
 27/36 anonim ***** válasza:
56%

Bocs, de ha a mostani rendszered nem müködik, mert bajod van töle, akkor miért nem gondolkodsz azon, hogy valamit változtatni kell?

Ha az edzöd által összeszedett programtól fájdalmaid vannak, akkor vagy at edzö vagy a program rossz.

A fotós hasonlatod meg nagyon sántít, mert te NEM jól fotózol, szóval jogos lenne a kritika.


Kitana meg nem azt írta, más mozgásformát nem végez, hanem hogy neki ez a bázis.

2023. okt. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Ha az a kérdés, te mit csinálsz, nem a másikba kell belerúgni.


Amiatt meg nem a pár hónapja edzőm a hibás, mert a volt csoporttársaimnak és a barátnőimnek fáj itt-ott.

2023. okt. 10. 19:58
 29/36 anonim ***** válasza:
56%

Jó, ezek szerint te mindent tökéletesen csinálsz, csak akkor meg nem értem, MI a kérdésed értelme?

HA valaki neked megpróbál tanácsot adni, az szerinted belerúgás, akkor valami komoly baj van vagy a szövegértelmezéseddel, de sokkal inkább az érzelmi világoddal, meg a pszichikai állapotoddal.

2023. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Ha azt kérdeztem, más mit csinál, akkor azt kérdeztem, hogy más mit csinál. Pont. Nem kell variálni.


Az nem tanács, hogy közlik velem, hogy rosszul csinálom, persze azt se tudják, hogy mit.


Nem kértem tanácsot.


Ha kértem volna, az úgy nézne ki, hogy részletezem, mim fáj, mikor fáj, milyen egyéb tünetem van, milyen alapbetegségeim vannak, hogyan étkezem, alszom, sportolok és erre mondjon valaki valamit. De ilyen SEHOL sem hangzott el.



Amúgy se értem, miért lyukadtunk ki csak a sportnál....


Pl nekem a száj körül ott van már az a vonal. Vagy ha napon összehúztam a szemem, akkor 1-2 óráig a két szemem között is ott marad a vonal. Nem hiszek benne, hogy a genetikán kívül bármi más meghatározza ezt, pláne nem a sport.


Vagy pl egy jogosítvány megünneplése, szülinap stb során visszafogott ivás (nem berúgás) utáni fél nap hányinger, fejgörcs. Tudom, a gyakorin mindenki anti-alkoholista szentfazék, mert jujjmilesz.

2023. okt. 10. 20:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!