Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet teljesíteni az...

Hogyan lehet teljesíteni az iskolában betegen?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki rám ugrik,hogy minek megyek betegen hát összefertőzök mindenkit, legszívesebben otthon lennék, de az orvos ne hajlandó kiírni. Szerinte egy sima náthával, hacsak nem lázas az ember, még bőven el lehet lenni. A probléma az,hogy hiába veszek be gyógyszert, és ignorálom a fájdalmat, akkor is nagyon kába, gyenge, és lassú vagyok. Alig fogom fel, mit mond a tanár, és képtelen vagyok lépést tartani a többiekkel órán. Gondoltam arra is, hogy iszok kávét, de szerintem ilyenkor a koffein nem segít. Szerintetek mit csináljak? Nem szeretnék emiatt rossz jegyet szerezni.

dec. 11. 09:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%

"Szerinte egy sima náthával, hacsak nem lázas az ember, még bőven el lehet lenni."


Igaza van az orvosodnak.

Ne nyavalyogj, szedd össze magad.

dec. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%

És az a szép ebben, hogy azzal, hogy strapálod magad betegen, így kétzer annyi ideig fog tartani.

Kb az egiyk opció az, hogy 3 nap alatt kipihened az egészet otthon... a mási meg hogy 2 hétig szenvedsz a suliban:D


Menj a dokihoz és mondd, hogy láad is van mostmár, írjon ki.

dec. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1 Mert ez így működik, hogy megmondom a testemnek, hogy mostmár működjön rendesen mintha egészséges lennék,és hirtelen felpörgök, tudok gondolkodni, és minden szuper! Nem is értem, minek van akkor orvos, ha az emberek csak úgy össze tudják szedni magukat 😀
dec. 11. 09:51
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

Egy náthával pedig össze kéne tudnod szedni magadat.

Csak nyavalyogni könnyebb, ill. nyilván lógni akarsz a suliból.

dec. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
4, más fszával verni a csalánt is könnyebb....
dec. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#4 Ja ja tudom, ebben az országban mindenki baromi kemény, mindenki elfojt mindent és semmiért nem nyavalyog, mert azt csak a puhányok csinálják. Aztán meg vagyunk lepődve, hogy a világban az élvonalban vagyunk az öngyilkossági statisztikákkal. Köszi de én inkább megélem és megoldom, amit érzek, szívből ajánlom másoknak is, ezerszer egészségesebb, mint előadni hogy leszarom hogy dög beteg vagyok, mert én vagyok a Chuck Norris és nem rinyálok.
dec. 11. 10:09
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
És a tanárok se kedvesek? Nálunk ilyenkor mindig hazaengedtek minket, ha látszott, hogy valaki rosszul van. Mondták, hogy szóljunk az osztályfőnöknek, hogy betegek vagyunk.
dec. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Metionin ***** válasza:
26%
Nehezen. Engem anno anyám akkor is beküldött ha ki voltam írva, mert "nem maradhatok le". Kb. semmire sem emlékeztem azokból a napokból, hogy mi volt az órákon. Sok értelme volt. Neked nem tud szülő igazolni ilyenkor pár napot?
dec. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%

Miért van mindenki lepontozva aki normális választ írt?


#4 az egyik osztálytársam is így gondolkodott tavaly, 2 hétig szenvedett mert nem volt lázas és nem akart otthon maradni. A második hét vége felé belázasodott de azt mondta ezt a pár napot már kibírja. A kórházban kötött ki 40 fokos lázzal mert nem bírták levinni neki otthon.


Kérdező, másik orvoshoz nem tudsz elmenni? Ha a háziorvos nem ír ki akkor szólj a sulidokinak, fordított esetben meg nyilván fordítva. Vagy kérd meg a szüleidet, hogy igazolják le.


De azt is megpróbálhatod, hogy pulcsiban betakarózol és feltekered a hőt, ez egy kicsit felviszi a testhődet is. Lázas nem leszel de egy 37 fokot el tudsz érni vele :D

dec. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%
9, van itt a kategóriában néhány workaholic aki büszke arra, ha még akkor is dolgozik amikor épp megdöglik. Gondolom ők pontozgatnak lefelé.
dec. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!