Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet teljesíteni az...

Hogyan lehet teljesíteni az iskolában betegen?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki rám ugrik,hogy minek megyek betegen hát összefertőzök mindenkit, legszívesebben otthon lennék, de az orvos ne hajlandó kiírni. Szerinte egy sima náthával, hacsak nem lázas az ember, még bőven el lehet lenni. A probléma az,hogy hiába veszek be gyógyszert, és ignorálom a fájdalmat, akkor is nagyon kába, gyenge, és lassú vagyok. Alig fogom fel, mit mond a tanár, és képtelen vagyok lépést tartani a többiekkel órán. Gondoltam arra is, hogy iszok kávét, de szerintem ilyenkor a koffein nem segít. Szerintetek mit csináljak? Nem szeretnék emiatt rossz jegyet szerezni.

dec. 11. 09:22
1 2
 11/15 Senior Séf ***** válasza:
58%
Az én időmben a nátha nem számított betegségnek. Mint ahogy nem is az. És mi az, hogy összefertőzöl mindenkit? Ez a dolgok rendje! Az immunrendszered nem akkor lesz erős, ha a széltől is óvod,hanem attól, ha a lehető legtöbb mikrobával ismerteted meg. 50 éve még az influenza is "természetes" jelenség volt, és csak akkor maradt otthon a 36-ból 3-4 fő, ha (és ameddig) magas láza volt. Köhögtünk, prüszköltünk, anyánk hetente egy stósz összetaknyolt zsebkendőt mosott ki. Keresztül-kasul fertőztük egymást, de kit érdekelt? A szünetekben fociztunk, rohangáltunk, ugráltunk, és ez órával megint közelebb vitt a gyógyuláshoz.
dec. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Senior Séf ***** válasza:
82%
Egyébként meg volt egy szövetségesünk; szinte mindenki zsíros kenyeret vitt tízóraira. A zsírtól ürült az epe, ma meg már tudjuk, amit akkor még nem, hogy a benyelt vírus egyetlen hatékony ellenszere az epesav.
dec. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#11 Aztán családonként 10 gyerekből 2 ha megérte a felnőttkort 😂 Szép idők voltak valóban!
dec. 12. 20:47
 14/15 anonim ***** válasza:
29%

11 az a tipikus fajta, aki nem érti miről van szó.

Leírja a kérdező, hgoy rottyon van, erre ő arról ír, hogy ő meg szaladgált, focizott.

Aha:D


"-Képzeld el, hgoy fúj a szél

-De nem fúj

-Értem, de képzeld el, hogy fúj

-Dehát nem fúj"


Na, kb ez:D

dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
29%
3 napot a szülő is igazolhat. Ha odamész a tanárhoz, hogy haza szeretnél menni, mert nagyon náthás vagy, biztos látja rajtad, és elenged.
dec. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!