Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit adott neked a Gyakori...

Mit adott neked a Gyakori kérdések?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hozzám hasonlóan Te is biztos sok időt töltesz itt, de mi vagy mik azok a dolgok, amivel esetleg több lett az életed ezalatt?

Teszem azt megismertél valakit (akár csak online), sok hasznos választ kaptál, amit be tudtál építeni az életedbe, őszintébb beszélgetésekre voltál képes anonim módon... stb.

köszi a választ.



márc. 3. 11:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Rengeteg válaszomat töröltèk, ha őszintèn válaszol az ember a sok aberráltnak akkor előbb-utóbb tiltás lesz belőle, pár órája kaptam figyelmeztetèst a moderátortól,bár nem tudnak mit csinálni mert mindig itt vagyok, hijába tiltanak.
márc. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Szorongást adott nekem. Folyamatosan leszólják, gúnyolják itt az embert. A kioktatók előadják, hogy mindenben tökéletesek, te meg egy rakás szr vagy.
márc. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Semmit. Ez egy anonim oldal többnyire trolloknak ennek megfelelően én sem fogom vissza magam néhány kérdés alatt. Nekem ez már a harmadik fiókom az első kettőt kitiltották.
márc. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Frusztrációt. Kevesebb időt a hús-vér emberekre. Sokszínűségetekből kifolyólag belátást más emberek életébe.

Beszélgetéseket.

Reményt is.

Visszaigazolásokat, megnyugtatásokat.

márc. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
Nekem bizonyosságot arról, hogy az emberek miatt tart itt az ország, ahol.
márc. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Nekem azt adta, hogy érezzem mennyire szerencsétlen vagyok, hiszen itt az emberek minimum havi 1 milliót keresnek, 16 éves koruktól magukat tartják el, és 18 évesen saját nagy házat vettek saját keresetből, illetve szuper a munkájuk és a családi életük is.

Ha itt le mered írni, hogy nem találsz munkát, keveset keresel, vagy rossz a kapcsolatod, akkor mindenki meg van döbbenve, hogy az lehetetlen!

Úgyhogy nekem ezt adta!

márc. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
11%
Mi van, már csomagoltok??
márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen időtöltést leginkább :)
márc. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Meggyőződést arról, hogy sok a hülye ember.
márc. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Igazolást arra hogy miért utálom a világot és az emberiséget!
márc. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!