Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit adott neked a Gyakori...

Mit adott neked a Gyakori kérdések?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hozzám hasonlóan Te is biztos sok időt töltesz itt, de mi vagy mik azok a dolgok, amivel esetleg több lett az életed ezalatt?

Teszem azt megismertél valakit (akár csak online), sok hasznos választ kaptál, amit be tudtál építeni az életedbe, őszintébb beszélgetésekre voltál képes anonim módon... stb.

köszi a választ.



márc. 3. 11:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ugyanazt elmondhatnám, mint a többiek, de én a pozitív oldalát nézem:


-Olyan témákban amelyben nem nagyon lehet a kérdezőt csesztetni jöttek nekem hasznos, bíztató válaszok amelyek mai napig sokat értek, kevesebb lennék nélkülük.


-Igazából már mielőtt 16 lettem volna is fenn voltam az oldalon, és akkoriban nagyon hasznos volt olyan dolgokról megtudni egy csomó mindent, amelyről gyerekként fogalmam se volt hogy mik. Vagy például középiskolai felvételi idején a környékbeli iskolákról ezen az oldalon tájékozódtam, máshonnan nem is tudtam volna ennyi szubjektív véleményt hallani.

márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat (és bízok továbbiakban is...)!

Egyúttal felmerült bennem egy újabb kérdés:

akinek ennyi bosszúságot, rossz érzést és negatív tapasztalatot hozott az oldal, az miért használja a mai napig?

márc. 3. 18:02
 13/15 anonim ***** válasza:
48%

Tuti cink lesz leírni, de nekem volt egy olyan időszakom, amikor (Covid-os időn kívül is) ez az oldal adta a legtöbb szociális interakciót. Nem volt sok privát levelezésem, hanem akkoriban még elég gyakori volt, hogy egymásnak válaszolgattunk kérdések alatt, akkoriban jobb volt az itteni hangulat, az itteni állapotok.


Ez még gázabb lesz, de igazából jelenleg is hasonló időszakot élek át; kötelező gyakorlaton most olyan helyen vagyok, ahol a 8 óra alatt, ha van esély/lehetőség arra, hogy másokkal beszélgessek, az is csak nagyon max. 3/4óra. Az is munkával kapcsolatos. Barátok is kikoptak az életemből, de elvétve akad 1-2 szaktárs, volt osztálytárs, akivel néha írogatunk, de kb. heti 1x kapok tőlük választ.

Szóval nekem ez most egyfajta kommunikáció-pótló hely. Meg figyelemelterelő.


Illetve, régen ugyan többször, de mostanában is elvétve, elő-előbukkan 1-2 komolyabb kérdés, vagy kifejtős, amikre általában szívesen válaszolok. Mert amúgy van egy csomó olyan dolog, ami érdekel, amiről van véleményem, gondolatom, tapasztalatom, és/vagy akár olyan téma, ami nem mindennapos, vagy nem kerül elő, itt meg ezekről végre tudok nyilatkozni. Szóval van egy platform, ahol legalább egy kicsit hasznosnak érzem magam. Régen remek visszajelzéseket kaptam, hogy milyen jó gondolataim vannak, milyen éretten gondolkodom, szóval megvolt a pozitív visszacsatolás, de az utóbbi időben rendszeresek a bosszúlepontozásaim, és már nem telik el úgy egy hét sem, hogy valaki ne állna belém://


És az egyre csak gyűlő rossz tapasztalatok ellenére azért is vagyok itt, mert az elmúlt évek alatt annyira megszokássá, napirend szintű dologgá vált nekem ez az oldal, hogy hiányérzetem lenne, ha nem néznék fel. Meg ugye itt kommunikálok a legtöbbet mostanság.

márc. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Senior Séf ***** válasza:
95%
Fene tudja. Ritkán vagyok jelen, de ha őszinte akarok lenni, azt sem tudom, hogy azon ritka alkalmakkor mi a ménkűt keresek itt. Sokan ismerik a nevemet és kéjes gyönyörrel pontoznak le, amikor valamit más, a sokat tapasztalt, tollahullott öreg csóka aspektusából világítok meg.
márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50%

Nekem pozitív tapasztalataim vannak, szeretem, hogy egy adott témában (kérdésben) sokan kifejtik az álláspontjukat, más szemszőgből is megfigyelhetem a adott kérdést, ezáltal tágithatom a világnézetemet, olyan szempontok kerülnek elég, amire addig nem is gondoltam.

Ha nyitott az ember, más-esetleg a saját véleményünktől különböző emberek álláspontjára, akkor kifejezetten hasznos oldal ez.

A gond ott szokott lenni, ha valaki nem hajlandó engedni a saját álláspontjából még akkor sem, ha már más tételesen bebizonyitja, hogy helytelen dolgokat ír.

márc. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!