Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretettel tekintesz az...

Szeretettel tekintesz az emberiségre?

Figyelt kérdés
márc. 21. 22:12
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
80%

#8


Nem, de attól még kiábrándultam az emberekből és egyáltalán nem látok túl sok jót bennük. Én legalább nem játszom a fejem, hogy jaj mindenki értékes, meg mindenkiben van jó. A legtöbb ember egy haszonleső kétszínű köcsög. Ennyi.

márc. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
30%
11# Elhiszed, hogy én nem vagyok az? 🙂🙃
márc. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
72%

#12


Nem releváns, hogy milyen vagy és milyen nem. Nem ismerlek. Eddig pedig nem azt tapasztaltam a világban, hogy olyan jótét lelkek lennének az emberek.


Egy cica sokkal szerethetőbb, mert max ellopja az asztalon hagyott kaját, de egy ember meg jó eséllyel kurvára elárul, ha már nem fűzi az érdek hozzád. A világban sem azt látni, hogy mindenki olyan hű de jó lenne.

márc. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Darius- ***** válasza:
52%
Hogyne. Szeretettel tekintek le rájuk minden nap a huszonharmincadik emeleti ablakból és rájuk öntöm a napi trutyit.
márc. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
51%
13# Egyébként nem értek egyet veled. Szerintem az emberek többsége semleges, tehát se nem jó, se nem rossz. Ezután jönnek a gonosz emberek és szerintem a legkevesebb a színtiszta jó emberből van.
márc. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
"Új parancsot adok nektek, hogy szeressétek egymást; ahogy én szerettelek titeket, úgy szeressétek ti is egymást." (Jn 13,34)
márc. 21. 22:56
 17/33 anonim ***** válasza:
72%

#15


Hagyjuk már, nincsenek színtiszta jó emberek. Ez egy kamu. Senki sem lehet csak jó, és egyébként csak gonosz sem. (Max akkor, ha tényleg valami komoly mentális sérülése van és egy emberevő gyilkos kannibál.)


Na de az "átlag" ember tényleg úgymond egy átlag skálán mozog, de attól még úgy összességében (és hiába adott a lehetőség) a legtöbb ember buta és benne van a rosszindulat, az árulás és a másik kihasználása. Azért mert mondjuk találok egy olyan embert akivel megértem magam és esetleg jól elvagyok, még nem fogom azt mondani, hogy hú szeretem az emberek, ha a másik 1000-ről azt gondolom, hogy visszataszító és a személyisége a legkevésbé sem szimpatikus.


Azt sem gondolom, hogy én különösebben jó lennék, de a kérdés arról szólt, hogy szeretjük-e az embereket. Én erre válaszoltam, hogy nem, egyáltalán nem szeretem őket és szerintem a leggonosszabb lények tudnak lenni a világon. Tekintve, hogy más ennyire "intelligens" fajt jelenleg még nem ismerünk.

márc. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
72%
Például akik a vallási kreténségeket büfögik és próbálják a 2000-3000 éves dolgokat ráhúzni a modern kori társadalomra az pont egy olyan dolog ami miatt hideg futkos a hátamon és egyáltalán NEM fogom az ilyet/ilyen embereket szeretni.
márc. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
32%
17# Mert eleve a rosszat akarod meglátni. Hidd el, több jóság van az emberekben, mint gondolnád.
márc. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
69%

#19


Nem a rosszat akarom, hanem a reális képet szoktam nézni. Én sokkal jobban örülnék, ha a világ egy kevésbé szar hely lenne.

márc. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!