Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretettel tekintesz az...

Szeretettel tekintesz az emberiségre?

Figyelt kérdés
márc. 21. 22:12
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
40%
20# Ismerj meg jó embereket. Hidd el, vannak!!
márc. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
49%
20# Nem vagyok nagyképű, de ha megismernél engem, akkor megmutatnám léteznek jó emberek is.. 😊😉🤗
márc. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
46%

#22

Miért van olyan érzésem, hogy azt hiszed egy nő vagyok?

márc. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
34%
23# Hát te hülye vagy! Nem megfektetni akarlak!
márc. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
58%

#24


Jól van, azért a gyanúm egyáltalán nem alaptalan. Amikor kedveskedve írnak nekem/rám általában azt feltételezik, hogy nő vagyok és az a cél, hogy burkoltan de ismerkedjünk. Amikor pedig elmondom, hogy férfi vagyok, már általában nem is reagálnak vagy beszólnak.

márc. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Másnapos Sárkány ***** válasza:
88%

Ha az egész emberiséget nézzük, akkor nem. Tele van a világ olyan dolgokkal, amiknek 2024ben már rég nem kellene létezniük. Az világ egyik fele el van hízva, a másik fele éhezik. Van ennél betegebb dolog ezen a világon? Amúgy van. Úgy hívják háború. Hány ezer évnek kell még eltelnie, hogy ne gyilkolják halomra egymást az emberek mindenféle kicsinyes indokkal? Hánynak kell eltelnie, hogy ne legyen éhező gyermek a bolygón? Hogy ne legyenek országok ahol a nép egyetlen hataloméhes görény rabszolgája?


Viszont a mindennapi életben nyilván szeretettel tekintek azokra az emberekre akikkel érintkezem. Próbálok jót adni, és reménykedem, hogy vissza is kapom. Tehát ha a kérdésed inkább erre vonatkozott, akkor csak ezt az utolsó pár sort nézd.

márc. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
62%
Mivel a dolgok jó oldalát szeretem meglátni, így igen. Tele van a világ pozitív dolgokkal, én nem tudnék úgy élni, hogy utálok mindenkit, de ti tudjátok. A nyomorék debileket letudom annyival, hogy ja, vannak ilyenek, de nem mindenki ilyen és amíg valaki nem bizonyítja, hogy degenerált, addig nem fogok rosszakat feltételezni róla. Az emberiség nem egy massza.
márc. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 lencsefőzelék ***** válasza:
88%

Nem csak az emberiségre, de galaktikus fénytestvéreinkre is. :)

Kivéve persze azokat, akik rosszat akarnak nekünk.

márc. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha érdekemben van benne.
márc. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
55%
Csak a barátaimat,és a családomat szeretem. Meg néhány kollégát. Ennyi.
márc. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!