Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megtalálni őt?

Hogyan tudnám megtalálni őt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 18 éves lány vagyok, és egy régi óvodás társamat szeretném. Egyszerűen nem tudom, hogyan álljak neki. Valakinek valamilyen ötlete van esetleg?

márc. 25. 16:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még esetleg beírod a keresőbe a keresztnevét és a szűrők résznél megkeresed a települést, ahol laksz. Más ötletem nagyon nincs, esetleg nyomozni még más ovistársak után, hátha valakin keresztül sikerül megtalálni.
márc. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hát még ezzel próbálkozok. Meg arra gondoltam, hogy mivel nekem holnap nincs iskola, hogy a környéket végig járom, hátha eszembe jutt valami, vagy esetleg találkozunk.
márc. 25. 18:14
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű neki lesz iskola 😃

Nem emlékszel hol lakott? Onnan ki lehet indulni.

márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nagyjából emlékszek a környékre. Tőlem pár utcányira van (ha azóta nem költöztek el)
márc. 25. 18:23
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha megismered a házat, család nevet le tudsz lesni.
márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Miért nem mész be az oviba? Lehetséges, hogy megvan pár papír régről, amit talán meg is mutatnak neked, ha igazolod magad.
márc. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is benennék az óvodába. Ha ott van még az óvónő, simán emlékezhet rá. Kb 22-23 éves koromban a tesóm ballagásán találkoztam az óvónőmmel, rám nézett és egyből mondta a nevem, pedig azóta nem látott és hát eltelt 16 év. Kérdeztem is, hogy ezt meg hogy? Mondta, hogy nagyon ritka, ha nem ugrik be neki a név az archoz. Szóval lehet szerencséd. Esetleg óvodai csoportképet megoszthatsz Facebookon, az is segíthet.
márc. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Akkor még az óvodába bemegyek hátha ott van még valamelyik óvónő. Köszönöm szépen a válaszokat
márc. 25. 20:54
 19/19 anonim ***** válasza:
🤦🏽
márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!