Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akkor most pedofil a tanár?

Akkor most pedofil a tanár?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok és engem meg a lány osztálytársaimat mindig piszkálja a tanár. Nézeget minket. Bejön csak úgy a lányöltözőbe (tesitanár). Simogatja az arcunkat..

Ez most mi?



#lány #13 éves #fogdosás #pedofil. tesi
2013. máj. 28. 18:18
 1/8 anonim válasza:
48%
Bővebb infót tudnál adni? Mert ha nézeget,akkor lehet,hogy csak nézi amit kéne csinálni tesi órán...csak úgy nemtudom hogy szokás -e bemenni,esetleg nem akkor csöngetnek be? Az arc simogatás még nem hiszem hogy bűn lenne.Nekem anno 2 éve volt egy pedofil tanárom,semmi baj nem volt vele az iskolában,kivéve,hogy volt egy szakköre,ahol felvilágosítást adott.. rendezett kirándulásokat, stb.mindegyiken ott voltam.A lányokat mindig fogdosta, a strandon az ölébe ültek,és volt egy úgynevezett "holdfény" játéka,amikor a sötétben kellett levetkőzni és tapogatni egymást...állítólag a másik évfolyamból,a saját osztályából kért is meg gyereket,hogy csókolózzanak egymással,esetleg egyébb aktusra is kérte őket. Ha szeretnél még valamit tudni,írj üzenetet. 14/L
2013. máj. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csak öltözünk közben szépen beszélgetünk és bejön hogy mizu?

Bnőmnek már a fenekét is letapogatta.

2013. máj. 28. 18:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Szuleidnek ezt mindenképp mond el. Azonnal. Mielott mégvalami olyat tesz ami nagyobb kárt okoz.
2013. máj. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan durvák ezek. Nem csinálja minden egyesnap
2013. máj. 28. 19:04
 5/8 anonim ***** válasza:

honnan tudod hogy nem csinálja minden egyes nap?

ott vagy vele mindíg?

És semmi oka simcs rá, hogy bármelyik gyerek feneket tapogassa.

Légyszi, mond el a szuleidnek. Még mielott nem túl késo.

2013. máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
szia AZONAL intész kedjetek mia tanár neve lejhet ismerem mertrt ebbe a város ba van 1 tanár aki már a 3. áltsuliba!
2013. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ezt feltétlen mond el a szüleidnek, ez nem normális, hogy 13 éves lányt tapogat egy idős férfi.
2013. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszélned kell erről a szüleiddel, lehetőleg az osztályfőnököddel is.
2014. jún. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!