Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs bennem empátia és túl...

Nincs bennem empátia és túl gyorsan túllépek az érzelmeimen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A dolgokat inkább tudomásul veszem (pl: apám megcsalta anyám, meghalt egy rokonom), de nem érzek közben semmit. "Oké, megtörtént, most ez van."

Barátságoknál is az van, hogyha ők nem keresnek, akkor nem is hiányoznak, nem is keresem őket. (de örülök neki, ha ők keresnek)

Gyorsan túllépek az érzelmeimen (10 percnél többet nem tudok haragudni, ennél többet képtelen vagyok boldog érzéssel eltölteni).

Jól színészkedem, senkinek se tűnik fel, könyvmoly lettem csak azért mert a könyvekben a szereplők által átélhetem az érzelmeiket.

A napom 80%ban csak olvasok, egyszerűen nem tud más érdekelni. Mit tegyek hogy ez megváltozzon?


2014. ápr. 18. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem voltál még szerelmes, hány éves vagy?
2014. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem voltam még, 20 vagyok
2014. ápr. 18. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem pont a szerelem tett ilyenné, már annyiszor csalódtam, hogy egy 3 éves kapcsolat lezárása sem érdekel és könnyen túllépek rajta.
2014. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaj én is pont ilyen vagyok.. Érzéketlen
2014. ápr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, és ismerek több ilyen személyt is. Egyelőre még megoldást nem találtam rá, egyszerűen ilyen vagyok.
2014. ápr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs más hátra, meg kell tanulnod szeretni. Ha szeretsz olvasni, akkor van néhány nagyon jó könyv erről a témáról. Ha érdekel, írj privátba.
2014. ápr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!