Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj, ha brony vagyok?

EryliE kérdése:

Baj, ha brony vagyok?

Figyelt kérdés
Brony vagyok, de nagyon nem tudom, ez jó dolog-e, vagy ez azt jelzi, hogy meleg vagyok-e, szégyellem, de nem rejtegetem. Szerintetek rossz amit teszek?

2014. szept. 14. 16:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mi vagy?
2014. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Olyan fiú, aki a My Little Pony nevű sorozatot szereti, és pónis dolgokat csinál (pl.: rajzol, zenét szerez, stb.)
2014. szept. 14. 17:09
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

Szóval da Vinci és Mozart pónis dolgokat csinált? :D:D

Az nem baj, ha szereted, az igen, ha hülye vagy.

2014. szept. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A ponis dolgokat a pónik rajzolása és a pónis zene szerzése alatt értem.

Hülye meg te vagy, hogy nem értelmezted a szöveget.

2014. szept. 14. 17:26
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én most hallok erről először, mármint a "brony" dologról...és nagyon viccesen hangzik. De ezt NEM rosszindulatból mondom, csak ez is egy ilyen furcsaság a világban:)

Szerintem nem baj, hogy ilyen vagy. Most mitől más az, ha valaki számítógépes játékokért rajong, vagy különböző filmekért? Ha téged ez foglalkoztat, pónikat rajzolsz, és pónikról írsz zenét, hát akkor arról. :)

2014. szept. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%
Nem, dehogy baj, egyre elfogadóbb a társadalom a melegekkel szemben...
2014. szept. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Az nem baj, ha brony vagy, de ha megfigyeled, a legtöbb homoszexuálisnak is ilyen hozzáállása van az identitásához. Mások akkor tudnak elfogadni, ha nem megállás nélkül csak a póni dől belőled, hanem van beszédtémád ezen kívül is, az MLP:FiM meg csak egy sorozat a sok közül.


18/F és igen, brony.

2014. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem dől belőlem ez, csak sajnos a környezetem eléggé untoleráns az ilyen dolgokkal kapcsolatban. Nagyon bizonytalan vagyok, mert meleg nem vagyok, de sok helyen azt olvasom, hogy a bronyk nagy része meleg...
2014. szept. 15. 14:11
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég téves forrásokból olvashattad ezt, mert a bronyknak több, mint 90%-a heteroszexuális :D
2014. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát, ezt nem tudtam, eddig is sok fikázó volt a neten, de a mai sok volt nekem. De kösz az infót, akkor tudom, hogy nem vagyok egyedül :)
2014. szept. 15. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!