Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ítélik el a brony-kat?

Miért ítélik el a brony-kat?

Figyelt kérdés

Most komolyan csináltunk valami rosszat, vagy mi?

/Rainbow power igazgató/



2014. jún. 27. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a nagy többség azt sem tudja mi az a Brony.


Részemről meg a Ti dolgotok mivel töltitek az időtök. Nekem is vannak (mások szemében) hülye dolgaim, de nem érdekel ki mit gondol :)

2014. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Így van én se tudom, az egyszerűség kedvéért írd le, mert lusták vagyunk rákeresni.
2014. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Poe törvénye:

"Az író szándékának egészen egyértelmű jelzése nélkül lehetetlen megkülönböztetni az extrém nézetek ismertetését az extrémizmus paródiájától"

2014. jún. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Egy időben én is tagja voltam a Fandom-nak. Én csak egy sorozatot szerettem, erre megismertem a Brony fogalmát. Naponta feljártam a Hunbrony.hu-ra ( Egyáltalán még .hu a vége O.o?) Ez volt 2 hónapig. MLP videókat néztem, MLP zene műveket hallgattam ( Elektronikustól kezdve zongoráig.)

Ekkor már a Gmail, skype képem is MLP-s volt. Nagyon rá voltam függve, egyszerűen imádtam a MLP szereplőit, meg amúgy mindenét ( bár az intro-t sose bírtam ki) Azon gondolkoztam, hogy milyen volna Equestriában élni, hű de jó volna. Aztán, találkoztam az anti-bronykkal is. Ekkor hanyatlott a kedvem az egésztől. Majd regeltem a Bronynet.net-re (azóta bezárt, mert a sok jó ember nem támogatta) Abból az oldalból annyit szűrtem le, hogy az USA-beli bronyk 80 %-a tahó par...szt...

Majd egyre több anti-brony kommenttel találkoztam. (Nem ellenem irányúltak, mert én csak olvastam őket.)

Aztán mikor olyanokkal találkoztam, hogy MLP Rule 34, meg szándokosan "csábító" jellegű képekkel találkoztam, akkor úgy voltam, hogy én nem szeretném, hogy ha azt mondom egy random embernek, hogy Brony vagyok, akkor erre gondoljon.

Na meg a "clopper-ekre", ( úgyis tudjuk mik azok a barmok ;) ) Ekkor elhagytam a fandomot. Erre az is rá játszott, ahogyan kinéznek a bronyk, úgy általánosságban. 80 %-uk vézna, nem népszerű embernek tűnnek ( elnézést, de nagyon őszinte vagyok :S ) És nem akartam, hogy ilyen képet formáljanak rólam az emberek. Aztán még ott vannak a Youtbe-on kommentelő 10-13 "bronyk". Egyszer az egyik ilyen egyed videója alá kommenteltem, hogy " 1-től 10-es skálán mennyire vallod magad bronynak?" Válasz: "mi az a brony"

Most itt vagyok, élvezem az életet :D

Amúgy kedves kérdező, hány éves volna?

2014. jún. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
#4: Te melyik bolygóról jöttél?:D
2014. jún. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
én esküszöm nem tudom eldönteni, hogy ezt ti komolyan gondoljátok vagy egy hatalmas vicc az egész.
2014. jún. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5-ös


Ezért ne legyél huzamosabb ideig magad alatt, mert úgy fogsz járni mint én :D

2014. jún. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azokat az embereket nevezzük bronynak, akik istenítik'' a My little pony című nagy sikerű sorozatot.

Aki eddig bármire jasználható választ írt annak köszönöm. A többiek még gyakoroljanak.

2014. júl. 8. 15:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Istenítik? Kösz, nem, akkor inkább nem is vagyok brony, de isteníteni egy sorozatot? Azért nézem, mert szeretem, bár tény, az első két évad után hatalmas csalódás volt a borzalmas harmadik és negyedik, ugyanígy nem számítok már semmi jóra az ötödikben sem, viszont isteníteni egy sorozatot már-már beteges.
2014. júl. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 #8(3;19$9djwodkebkq válasza:

A kérdező kommentje:Azokat az embereket nevezzük bronynak, akik istenítik'' a My little pony című nagy sikerű sorozatot.

Istenítik? HÜLYE

Igen, brony vagyok, nagyon szeretem, a zenéit hallgatom, pónikat rajzolok, arról beszélek egész nap, megutált miatta a fél ismeretségem, de akkor sem állítom, hogy istenítem!

Egyébként üzenem mindenkinek, hogy a bronyk is emberek, normálisak ès nem kell őket emiatt lenézni!

2015. okt. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!