Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj, ha brony vagyok?

EryliE kérdése:

Baj, ha brony vagyok?

Figyelt kérdés
Brony vagyok, de nagyon nem tudom, ez jó dolog-e, vagy ez azt jelzi, hogy meleg vagyok-e, szégyellem, de nem rejtegetem. Szerintetek rossz amit teszek?

2014. szept. 14. 16:56
1 2
 11/18 anonim válasza:
You are welcome /) :D az az egyik bajom hogy magyaroszágon nincsen sok brony. Persze nem azt akarom, hogy mindenki elkezdje nézni... :)
2014. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%

14/F

Én is Brony vagyok. Engem legjobban a fankreálmányok érdekelnek a témában.

A lényeg az hogy a kopodnak megfelelően tudsz tekinteni a sorozatra!

pl és már észrevettem, hogy sokkal több a tanulság a sorozatban, mint amit kimondanak a azzal hogy "Dear Celestia..."

Nekem még nem volt nemi kapcsolatom szo. lehet h meleg is vagy :P .

Na jó, ne vedd komolyan, a lényeg az h nincs ezzel probléma! Ja és amúgy sokkal inteligensebb szórakozás, mint mondjuk "UBER FÉRFIAS" műbirkózást nézni.

Én imádom, h mi mindent ki nem tud hozni ez az MLP az emberekből :D

Hogy másképp született volna meg mondjuk a "Rainbow Factory" a "Cupcakes" vagy a "Pony.mov" :D ?

Szerintem a legjobb két része ennek a mesének a creativitációja és a tanításai ^^

2015. jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem baj, hogy brony vagy. Mindenkinek különböző a stílusa, mindenki más dolgokat szeret, és mindenkinek a szíve-joga eldönteni azt, hogy mit szeret. De ha nem muszáj, ne villogtasd mások előtt. Lehet hogy a mai társadalom már elfogadóbb ilyen téren, attól függ milyen közösségben élsz.

Amúgy 17/F és brony vagyok.

2015. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Hook444 válasza:
Mindent, amit sok-sok Brony válaszíró írt azzal kapcsolatban, hogy sokszor kiközösítették, engem is a teringettét fiúk, szinte mindenkit. A brony közösség meg másból áll, de ezt csak mi értettük meg, és értjük meg, nem érdekel mások véleménye, vegyetek be egy leszarom kapszulát, és megoldva :-) 16/F
2015. márc. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

En imadnam ha lenne brony haverjaim barataim :3 nem tudom hogy nevezhetem e magamat bronynak mert lany vagyok o.O

Ismerosi koromben egyedul en szeretem :lll

2015. aug. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ne meg én XDén pónis képet rajzolok és a betétdalokat játszom zongorán és akkorm i van ahogy előttem is mondták tedd azt amit szeretsz:)
2015. szept. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 #8(3;19$9djwodkebkq válasza:

Dehogy baj :)

Te ezt szereted, mások pedig mást.

15 - pegasister :)

2016. jan. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Na drága itélkezőbanda. A Bronyság egy életstilus, tele van a vilag h..szekszuálisokkal de nem a Bronyikat kell ezert elitélni mert nem vagyunk azok!!!!!! ez csak egy életstilus csak néhány embernek nem tetszik de ők meg ..meg nekik is vannak furcsa dolgaik biztos erről meg ennyit undoritó a mai világ éppen ezért szarok nagyivbe az ilyen alakoskodokra. Utolsó ...ék az ilyen aki elitéli a másikat holott erről nemtud semmit erről meg ennyit.
2016. júl. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!