Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Komolyan én vagyok az egyetlen...

Komolyan én vagyok az egyetlen vagy csak ennyire kevesen vannak még vele?

Figyelt kérdés
Zene alapján rocker vagyok de öltözködési stílusban inkább öltönyös (ha van rá keret akkor olasz módra) Nem vagyok híve a mai szokásoknak,embereknek és sokat gondolkozom ilyen olyan dolgokon. Téma alapján megragadnak a fegyverek,Mobiltelefonok,Pszichológia olykor még az ezoterika is

2015. jan. 12. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ugyanilyen biztosan csak te vagy :) De ha arra gondolsz, hogy valakit sok minden különböző dolog érdekel és nem egy stílus határozza meg az egész életét, akkor még nagyon sokan vannak rajtad kívül.
2015. jan. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

7 milliárd ember közül valószinűleg vannak még páran ilyenek.

De konkrétan mi a kérdés? Mmint hogy pont ezek az érdeklődési körök illeszkednek e más emberre?

2015. jan. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Csillió-millió munkahelyen az öltöny-nyakkendő, vagy a zakó-szövetnadrág-ing kombó a munkaruha, tehát ebben nem vagy az egyetlen.

Rockzenét is sokan szeretik - ebben sem.

Gondolkodni is azért elég sokan szoktak.

A felsorolt témákat is sokan szeretik, jártasak benne ki jobban, ki kevésbé, egyáltalán nem vagy velük egyedül.


Összességében, a leírás alapján sokban nem különbözöl az átlagtól.

Ha ennek ellenére magányosnak érzed magad, akkor ott más probléma lesz, méghozzá veled - legalábbis szerintem.

2015. jan. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!