Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Komolyan. Én vagyok az egyetle...

Komolyan. Én vagyok az egyetlen, aki szerint az a gangnam style egy nagy rakás fo$?

Figyelt kérdés

Agyf@szt kapok már attól is, amikor meghallod valakitől, hogy -Oppá, gangnam style!!

Ti mit élveztek benne?


2012. dec. 27. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem is az.
2012. dec. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálad már csak a Kpop fanoknak van jobban elegük a Gangam style mániából, már ahogy észrevettem.

Ott tartok, hogy már csak röhögök rajtuk, és meg se kísérlem kijavítani őket abban, hogy az előadó amúgy koreai, nem kínai vagy japán, ahogy a legtöbb hatalmas rajongó hiszi :D

Amúgy már nem sok időt adok neki, majd ez is szépen ellaposodik, mint az összes többi ilyen durranás.

2012. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ne aggódj. ez pár hónapon belül teljesen elveszti a mostani "varázsát".

ne vegyél róla tudomást, ennyi.

és hogy mit élveznek benne az emberek? van egy stílusa. van benne valami érdekes. egyszerű, és mondhatni fülbemászó. és sokan szeretik. minél többet hallják, annál jobban kedvelik. amíg el nem érik ők is azt a pontot, hogy na ez már sok. azt pedig várd ki.=)

2012. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem csak te vagy ezzel úgy fog járni mitn az a lamafao a party rock athemmal :D
2012. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül. Teljesen egyetértek!

"Mondd ez hogy lett sztár?"

2013. jan. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Orulok h nem csak en vagyok igy
2013. jan. 1. 18:49
 7/8 anonim válasza:
F-ck gangman style halgassatok Dr. Dre-t!!
2013. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül... Ez a zene egy rakás sz@r, lövésem nincs miért ennyire népszerű. Nem vicces, a zenéje rossz, nulla mondanivaló.
2013. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!