Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem, mindent elrontottam...

Úgy érzem, mindent elrontottam. Nyolcadikos vagyok, a félévimben hat 4-es lesz és egy 3-as. Emiatt rossz az önértékelésem, szinte utálom magam. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 16. 18:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, az érettségi még nagyon messze van. Addigra majd benő a fejed lágya :) Én már sok gyereket láttam, aki érettségi felé megtáltosodott és elkezdett nagyon jól tanulni.


És az, hogy gondolkodsz ezen, hibáztatod magad, jó jel. Más gyerek teljesen lesz**ja, sőt, meg is sértődik ilyen korban, ha a szülők, tanárok figyelmeztetik, hogy tanuljon többet. De neked nem kell figyelmeztetés ezek szerint, tudod magadtól is, hogy többet kéne tanulni. Ez fél siker. Csak lépd is meg ezt, vedd rá magad, hogy dolgozz, tanulj többet!

2015. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!