Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy lány osztálytársam 2...

Van egy lány osztálytársam 2 év egy osztályba járunk. Abban tudnántok segíteni, hogy piszkáljam? Mert őt ugy érzi, a kis kur. A menőt játsza a kurv. T és 9 tantárgyból megbukott 8. -ban félévkor, tavaly év végén 5 tantárgyból.

Figyelt kérdés

Amugy a tanárok sem birják mindenből egyese van.Tudom lenne így viselkednem de nagyon nem birom! Hogy tudnám piszkálni a ribit?

Minden nap kifestve jön iskoláb miniszoknya stb...

Vagy milyen cikis dolgot tudnák vele csinálni?



2015. márc. 11. 19:35
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
amugy 14/f vagyok
2015. márc. 11. 19:38
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

14/f-ként az a természetes, ha jól meg szeretnéd kefélni, nem ez.

Amúgy ártott neked valamit, vagy csak zavar, hogy így néz ki.

Nem szép dolog piszkálni 1 lányt, pláne ha még csak 14 éves. Ebből később problémái lehetnek.

2015. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
hidd el, nélküled is pórul fog járni, előbb-utóbb.
2015. márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
amugy nem jön be nekem tudom,hogy nem lenne ilő így viselkednem de nagyon nem jövök ki vele az osztályból mindenki utálja! Nem bántott meg de azért egy 14 éves lány ne legyen már ekkora riba@c szerintem inkább tanulnia kellene főleg 9 tantárgyból megbukott sehova nem fogják felveni majd.
2015. márc. 11. 20:00
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy nézem ilyen alpári helyesírással téged sem!


Nem tudom mi van a mai tinikkel, de 14 évesen nekünk komoly fogalmazásokat kellett írni... Ilyen elb...tt helyesírással és nulla fogalmazási képességgel kb hamburgert pörgetni mehet az ember... de még ott is megkövetelik az értelmes írást és beszédet :D


Mellesleg mit törődsz te ezzel a szerencsétlen csajjal? Abban lelnéd a boldogságod, hogy cseszegeted és megalázod? Ez nem illendőség kérdése, hanem szánalmas gyökér viselkedés.


Mi is piszkáltuk poénból egymást ennyi idősen, de nem kértünk hozzá tanácsot az interneten :D Jézusom :D

2015. márc. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg inkább segíts neki. Beszélgess vele, hogy miért lett ilyen. Gondolom az elcseszett szülei nem foglalkoznak vele, vagy otthon bántják stb... rengeteg oka lehet ennek, ami a kis 14 éves fejedbe nem férhet még bele.


Komoly pszichológia és családi gondjai is lehetnek, erre te még bealáznád? Az ilyen viselkedésnek mindig van valami háttértörténete sajnos... és sokszor az ilyen gennyláda gyerekek mint te is, csak rászállnak szerencsétlenre.

2015. márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a tulajdonságú ember,aki mindig piszkálodik nem is szoktam mások piszkálni,bántalmazni, de ez a lány kisebbeket piszkál arra meg van az esze meg hetente váltogatja a pasijait. Mert pl. ilyeneket mond a kicsiknek: "De szép vagy anyád fürdet" vagy ilyet mond egy negyedikes fiúnak 5 év múlva keres meg mert nagyon helyes vagy. Meg minden órán beszél nem lehet nagyon hallani semmit mert beszélget vagy telefonozik ha meg valaki szól neki,hogy rakja el az a vissza válasza,hogy kussolj már!
2015. márc. 11. 20:51
 8/15 anonim ***** válasza:

Így kicsit más azért az ügy... csak az általános iskolás lány osztálytársam jutott eszembe. Szegények voltak nagyon a szülei, ő pedig ribiként viselkedett a suliban, buta is volt, mint a föld... idős pasikkal járt mindig, szegényt bántották is. Pedig csak normális emberként akarta érezni magát. Pár évre rá meg is halt, autóbalesetben valami idősebb pasival...


Az ilyen gyökereket meg a tanárnak kell(ene) megnevelnie órán. Ilyen azért nálunk nem volt, mert úgy b...ták volna ki az óráról, mint macskát szarni! Ennyire fellazult az órai szigor? Maximum énekórán voltunk pofátlanok, de azt máig szégyellem... Gimiben meg a jointot tekertük a hátsó sorban, de legalább kussban :D és az más sztori.


Meg ennyi tárgyból bukott akkor hogy jár veletek egy osztályba? Már nincs ilyen, hogy évismétlés? Nem értem...

2015. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

... mondjuk az miért piszkálás, ha pár kisebbnek azt mondja hogy cuki? :D mennyire örültem volna ennek anno bakker :D


meg ilyen nálunk is volt.... a nyolcadikas csajok húzták a kissrácokat, "jajdeéédes.. de jóképű lesz"... ez tipikus.

2015. márc. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
7-dik év végén potvizsgázott 5 tantárgyból és most 8 félévkor bukott 9 tantárgyból
2015. márc. 12. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!