Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy lány osztálytársam 2...

Van egy lány osztálytársam 2 év egy osztályba járunk. Abban tudnántok segíteni, hogy piszkáljam? Mert őt ugy érzi, a kis kur. A menőt játsza a kurv. T és 9 tantárgyból megbukott 8. -ban félévkor, tavaly év végén 5 tantárgyból.

Figyelt kérdés

Amugy a tanárok sem birják mindenből egyese van.Tudom lenne így viselkednem de nagyon nem birom! Hogy tudnám piszkálni a ribit?

Minden nap kifestve jön iskoláb miniszoknya stb...

Vagy milyen cikis dolgot tudnák vele csinálni?



2015. márc. 11. 19:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Láttam amint írtad, hogy 5 tárgyból pótvizsgázott, nem csak 2-ből lehet(ha tévedek akkor elnézést)?
2015. márc. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát én nagyon én sem tudom mert még nem voltam potvizsgán. Mondták,hogy matekból úgy könyörögte át magát mert azt mondta,hogy majd 8.-ban meg lesz neki a 2-tes de már van kb 10db egyese ha nem több.Mondta a matek tanár segít neki a matekból ingyen de ő neki mindig van ki fogása. Meg még nem ,hogy az fb-n meztelen képeket küld másoknak!
2015. márc. 13. 06:45
 13/15 anonim ***** válasza:

"Meg még nem ,hogy az fb-n meztelen képeket küld másoknak!"


Ne vedd bántásnak, de neked valami fogyatékosságod van ami miatt nem tudsz helyesen leírni egy értelmes mondatot 14 évesen?


Csak mielőtt véleményt formálunk egy embertársunkról :D

2015. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azt akkartam írni,hogy "Még nem mondtam" de a "mondtam" szó lemaradt
2015. márc. 13. 19:28
 15/15 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem tudhatod mi van náluk otthon, lehet nagyon kemény körülmények közt él, ezért csinálja ezt. Nem szabadna utánoznod a többieket, csak mert ők is utálják akkor neked is piszkálnod kell. Viselkedj érettebb módon, csúnya dolog ha egy férfi szívat egy nőt.


38 F

2015. márc. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!